22 Nisan 2006 14:25

Uzay Yolu'nda Bir Dahi

Atılgan yola çıkarken...

Uzay Yolu mitolojisi fanlarına veda mı ediyor derken 11. filmle ilgili dedikodular fısıldanmaya başlamıştı. Variety'nin haberine göre Paramount Pictures sinema dünyasının en sevilmiş yapımlarından olan Uzay Yolu'nu J.J. Abrams'a emanet ediyor.Alias ve Lost dizilerinin yaratıcısı olan Abrams yapımcıların gözlerini öylesine kamaştırdı ki hiç kimse Görevimiz Tehlike 3'ü onun ellerine teslim etmekten çekinmedi.Şimdi de, 10 filmiyle dünya çağında 1 milyar dolardan fazla gişe geliri elde etmiş, 6 serisi ile 726 kez küçük ekrandan evlerimizi ziyaret etmiş olan Uzay Yolu Abrams'a emanet.Kaptan Kirk ve Mr. Spock'la orijinal serinin evrenini yeniden sinemalara taşıyacak olan genç yönetmene senaryo ve yapım aşamasında kendi ekibi yardım edecek. Filmin senaryosunu Lost'un yazarları Alex Kurtzman ve Roberto Orci ile yazacak olan Abrams'ın filmi 2008'e yetiştirmesi planlanıyor.
Yorumlar
  • Ben uzay yolu serisinin hepsini zilemiş biri değilidir ama birkaç ı izlemişidir.O kadar kötü dğeil ama 10. ken bıraksalarmış keşke:) en son izlediğim bizim kaptan ın yanında sporck yoktu kel di yahu o star trek değilmiydi yoksa?:) neyse yeni çekim olanakları ve teknolojinin bu kadar gelişmesi ile nasıl bir film olucak görelim.Umarım aksiyonu bol bir film olur:)

  • hadi bakalım bununda mı başına döncekler: star trek beginning mi olcak ismi de:)) yada şöle olabilir star trek beginning: when spok meets kirk:)))

  • jj abrams iyi bir yönetmen hadi hayırlısı

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir