30 Aralık 2005 15:09

Uzay Yolu'nda Oscarlı Rol

Kardeşler Takımı mitolojide yer arıyor

Uzay Yolu mitolojisinin 11. filmi olması planlanan Star Trek: The Beginning'le ilgili dedikoduları aktarmıştık. ScifiHeaven'ın bildirdiğine göre yeni filmi teslim alan Kardeşler Takımı'nın senaristi Erik Jendresen, başrol için eski ortağı Tom Hanks'i düşünüyor.Bol ödüllü Kardeşler Takımı dizisini yaratan Hanks ve Jendresen ilgili dedikodular gerçek olursa, Oscar ödüllü Hanks Uzay Yolu mitolojisinde boy göstermiş en ünlü sima olacak.Senaryosu henüz gizli tutulan filmde hikayenin, orijinal seri ile Enterprise ekibinin yaşadığı dönemin arasında yaşanacağı dedikoduları da hız kesmiş değil.
Yorumlar
  • Star Trek'in hastasıyımdır ama ne yazık ki yeterince önem verilemediği için sinemada hakettiği yerin çok uzağında kaldı. Bence uzun bir süre (en az 6-7 yıl) bekletilip iyi bir ön hazırlık aşamasının ardından revizyondan geçmiş olarak hakettiği bir film ile sinemaya dönüş yapmalı. Üst üste dizilerinin ve Next Generation film serisinin sonlanmasının ardından alelacele yeni bir film hazırlanmamalı.

  • Captain Kirk ve Mr. Spock'ın yerini hiç kimse dolduramaz. Çekilecek filmin sıradan bir bilim kurgu filminden başka birşey olamayacağından eminim. Tom'a gelince tartışmasız çok iyi ve ünlü bir aktör fakat Apollo 13'ü gördükten sonra bu film için beni biraz kuşkulandırıyor.Umarım beni utandırır. :)

  • Uzay Yolu , Kardeşler Takımı !!!!!!! Deli olduğum iki evren ve bunlar aynı yapımda üstüne de Tom Hanks ekleniyor ! Ben öldüm arkadaşlar öldüm ve cennete geldim !

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir