1 Ekim 2010 00:00

Uzaylı istilası geliyor!

Sam Raimi ve 'Yasak Bölge 9'un yapımcısı güçlerini birleştirdi...

İlk üç 'Örümcek Adam'ı ve son olarak 'Kara Büyü'yü yöneten ünlü yönetmen Sam Raimi, 'Yasak Bölge 9'un yapımcısı ile ortaklaşa Warner Bros. için yeni bir filme başlıyor. "Earth Defense Force" adındaki proje, 'Hava Kuvvetleri Bir'in senaristi Andrew W. Marlowe'a ait. Film, her dönemin hit konusu olan 'uzaylı istilacıları' ve ona karşı savaşacak olan dünya halkını anlatacak.

Beyazperde.com'un haberine göre, 'Top Gun' ve 'Kurtuluş Günü' karışımı olarak nitelenen film, uzaylı istilacıların yavaş yavaş atmosferimize girmeleri ve bunu gören NASA'nın tüm askeri birimleri uyarlamasıyla başlıyor. İlk karşılaşmada sadece dünyanın güvenliğini test eden uzaylılar, 10 ay sonra bu sefer çok daha ölümcül gelecekleri tehditleriyle ayrılırlar. Dünya yetkilileri de toplanarak, tüm teknolojik imkanlarını bu süre zarfında dünyayı uzaylılardan korumak için nasıl kullanabileceklerini arayacaklardır.

Yorumlar
  • bu tipteki filmleri hiç sevmiyorum ne yazık ki bilim kurgu dediğin hancock gıbı olacak

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir