19 Ekim 2010 00:00

Uzun ama çok estetik

Yönetmen Uğur Yağcıoğlu, "Filmin kadrosunu oluşturmakta çok zorlandım"

2010 Kainat Güzeli Almeda Abazi, Müslüm Gürses, Önder Açıkbaş ve Zeynep Beşerler'in oynadığı, 19 Kasım'da vizyona girecek olan 'Şov Bizinis' adlı filmin yönetmeni Uğur Yağcıoğlu, "Filmin kadrosunu oluşturmakta çok zorlandım" dedi.


ALMEDA ABAZİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..GÜZELLERİN ELİ AYAĞI BÜYÜK
Bugüne kadar ilk kez bir güzellik kraliçesi ile çalıştıklarını söyleyen Yağcıoğlu sözlerine şöyle devam etti: "Almeda'nın ismi ilk söylendiğinde duruma hiç olumlu bakmadım. Çünkü bugüne kadar gördüğüm tüm dereceli güzeller, normalin üstünde uzun... Elleri, ayakları büyük... Kısaca estetik değiller! Bu kameranın da sevmediği bir durum... Ama Almeda'yı yakından görünce, oyunculuk yeteneği dışında, kamera için de çok uygun bir fiziğe sahip olduğunu anladım."

Yorumlar
  • Şimdi Allah'ı var hakikatten güzel kızmış

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir