5 Ocak 2013 01:00

Uzun Hikaye'ye Bakanlık ödülü

Osman Sınav’ın son filmi 'Uzun Hikaye' Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından “Aile Büyük Ödülü”ne layık görüldü.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, 'aile birliğinin oluşumunun sadece maddi değil, sevgi, sadakat gibi duygularla desteklendiğinde daha güçlü sağlanabileceği yönünde olumlu algılar oluşturması' nedeniyle; başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu ile Tuğçe Kazaz’ın yer aldığı 'Uzun Hikaye' filmini 'Aile Büyük Ödülü'ne layık buldu.

Osman Sınav ve Yiğit Güralp, 2 Ocak 2013, Çarşamba günü 'Uluslararası Aile ve Sosyal Politikalar Zirvesi' kapsamında düzenlenen törende ödülünü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan aldılar.

Bulgaryalı Ali ile ailesinin kimi zaman hüzünlü, kimi zaman neşeli ve coşkulu, kimi zamansa heyecanlı ve romantizm yüklü hikayesini beyazperdeye aktaran “Uzun Hikaye”; Mustafa Kutlu’nun ölümsüz eserinden, Yiğit Güralp tarafından senaryolaştırıldı.


Filmin fragmanı için tıklayın


Yorumlar
  • Tugçe kazaz oynamasa o film daha iyi bir halde olurdu o kız çok fazla antipatik.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir