27 Ekim 2005 12:43

Uzun Uzun Kong

Peter Jackson onaylandı

Peter Jackson'ın tüm hayranları King Kong'u heyecanla beklerken usta yönetmen beklentileri boşa çıkarmayacağını ispatlarcasına filmini üç saate uzattı.The New York Times'ın bildirdiğine göre Jackson, stüdyonun tüm muhalefetine rağmen filmi üç saate uzatma kararı almış ve böylelikle bütçeyi de 207 milyon dolara yükseltmiş. Bunun üzerine filmin bu versiyonunu seyretmek isteyen yapım kadrosundan bir ekip soluğu Yeni Zelanda'da almış.Universal'ın başkan yardımcısı Marc Shmuger filmi ''Üç saatlik bir festival'' diye tanımlarken Universal'ın başkanı Stacey Snider ''Uzun olmasını bekliyordum ama bu kadarını tahmin etmemiştim. En fazla iki saat kırk dakika düşünmüştüm'' dedi.Ancak Snider'ın görüşü filmi seyrettikten sonra değişmiş. ''Bir başyapıt. Vizyona çıkmasını bekleyemeyeceğim'' diyen Snider sabırsızlığımızı üç saate uzattı.
Yorumlar
  • 3 saat iyi mi ki sanki..eminolun ki ilk birbuçuk saatlik meşakatli yolda king kong u göremeyeceğiz...ben zaten ikinci yarıda girmeyi ciddi ciddi düşünüyorum..gülmeyin!

  • Valla şimdi iyicene meraklandım.. Bakalım nasıl bir yapım olacak Peter Jackson zaten böyle büyük bütçeli çok büyük beklentiler içerisnde olunan yapımların altında çok iyi kalkıyor, eğer 3 saate çıkardıysa mutlaka bir bildiği vardır...Yine aynı isimli "King Kong", yeni nesil oyun konsollarına yani Xbox360 için yapılan oyunun video-trailer izlemenizi tavsiye ediyorum mütiş görüntüler var...

  • Hikayenin iyi anlatılması için film sürelerinin Hollywood'da (ticari sebeplerden dolayı) alışıla geldiği üzere 90-120 dakika ile kısıtlanmaması lazım. Jackson zaten Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde bu görüşün ne kadar doğru olduğunu ispatladı (extended versiyonlarda en kısa bölümün süresi 3,5 saatti). Jackson'a paragöz stüdyo başkanlarını altederek bildiğini yaptığından dolayı tebrikler.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir