3 Kasım 2005 13:33

Uzun Zaman Sonra Neil Jordan

Şans Johansson ve Farrel'dan yana

Neil Jordan aradan geçen uzun zamandan sonra hayranlarından iddialı bir yapımla özür dilemeye hazırlanıyor. Variety'nin bildirdiğine göre Jordan'ın rönesansında yükselecek olan yıldızlar Scarlett Johansson ve Colin Farrell.Borgia, 15.yüzyıl Roma'sında yaşanan bir entrika ve intikam hikayesi. 1492'de Papa hayatını kaybedince yerine geçmek için kardinaller arasında kıyasıya bir mücadele başlar.Kardinal Rodrigo Borgia dönemin yaşam tarzına uygun olmayan ve eleştirilere maruz kalan çocuklarına rağmen Vatikan tahtına oturmaya en yakın isimdir. Beklenen olur ve Borgia yeni Papa ilan edilir. Ancak yeni Papa güçlerini kendi ailesini güçlendirmek için kullanmaya başlar.Johansson filmde Rodrigo'nun, hayattaki en büyük amacı gerçek aşkı bulmak olan kızı Lucrezia'yı, Farrell ise ipe sapa gelmez oğlu Cesare'ı canlandıracak.Biz Melek Değiliz'le Hollywood'un yıldızları arasında katılan, Vampirle Görüşme ve Michael Collins'le yerini sağlamlaştıran Jordan'ı 15. yüzyılda görmek için sabırsızlanıyoruz.
Yorumlar
  • Neil Jordan zaten şimdiye kadar çektiği filmlerle kendisini kanıtlamış kaliteli bir yönetmen..colin farrel ve scarlett johanson ise son zamanların yıldızı parlamış ve de geleceğin büyük oyuncuları olarak görülen süper oyuncular..umarız sağlam bir çalışma çıkar...

  • çok kaliteli bir yönetmen ve çok harika iki oyuncu

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir