25 Eylül 2009 10:12

Vahşi Batı Pek Yahşi!

Cem Yılmaz yerli malı kovboy filmi üzerinde çalışmaya başlıyor. İşte projeyle ilgili en yahşi bilgiler...

Cem Yılmaz ve Ali Taner Baltacı İstanbul civarında kuracakları bir western kasabasında kovboy komedi filminin çekimlerine başlıyor. Senaryoyu yazan Yılmaz bu defa Arif karakteriyle karşımıza gelmeyecek. Filmde birden çok rolü üstlenebileceği söyleniyor. Proje eski yeşilçam kovboy filmleri gibi, western(miş) gibi yapmayacak, türün belli başlı klişeleriyle eğlenecek. Vahşi batı bizim topraklarda olsaydı neler olurdu sorusuna cevap arayacak.
Yorumlar
  • bence filmde hiç espri olmasa bile cem yılmazı görünce bile insanın gülesi geliyor

  • diger yorum yapan arkadaşlara katılıyorum.şimdi film çekilcek vizyona gircek kopyacı hırsız vs.atıp tutmaların sınırı olmicak.ama illaki cem yılmaz faktöründen dolayı güçlü komedili bir film bekliyorum.

  • Cemyılmaz yapıo kötü olması die bi ihtmal yok bence yine kırıp geçircek Türkiyeyi ;)

  • Aynen arkadaşlar dediğiniz gibi iyi kötü ve çirkinden çaldı dicekler şimdide Ben bu şunu anlıyorumki kapesitesi yetmiyen kişiler cem yılmaza direk çaldı diyip küçükdüşürmeye çalışıyor adamı kendi seviyenize indirmeye çalışmayın siz yükselin biraz ...Bu arada Müthiş bir film olacağından hiç şüphem yok..

  • Cem Yılmazda olmasa Türk Sineması abidik gubidik filmlere devam edecek.Tabi Devrim Arabaları, Vali gibi filmlere lafım yok yanlış anlamayın.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir