2 Nisan 2004 13:13

Vahşi Batıda Yeni Yüzler

Ang Lee projesine yeni katılanlar...

Usta yönetmen Ang Lee'nin Hulk sonrasında çekeceği kovboy filmi Brokeback Mountain'dan her fırsatta bahsediyoruz size. Jake Gyllenhaal ve Heath Ledger'ın canlandıracağı iki kovboyun eşcinsel aşk hikayesinin kadrosuna yeni oyuncular katıldı. En son Nicholas Nickleby için kamera önüne geçen Anne Hathaway ve Randy Quaid kovboyların arasına katılan son isimler oldu. Michelle Williams'ın da oyuncuları arasında bulkunduğu film, iki modern çağ kovboyu arasındaki uzun yıllara yayılan aşk üzerine kurulu. Pulitzer ödüllü yazar E. Annie Proulx imzalı kısa bir öyküden uyarlandı.
Yorumlar
  • bu filmi çok merak ediyorum en kısa zamanda izleyeceğim.

  • NEDEN ?Neden JAMİE BELL'i 'ara'dığımızda sadece BİLLY ELLİOT çıkıyor. Bu çocuğun tam9(4 tanesi yapım aşamasında)tane filmi var(bu filmler arasındaNİCHOLAS NİCKLEBY'de var tabii)bunlarla ilgili neden hiç bir haber yok.

  • 'ara' kısmına NİCHOLAS NİCKLEBY yazdım ve Ang LEE nin yeni projesi ile ilgili sizin de gördüğünüz birtakım şeyler çıktı. Bütün bunların Nicholas Nickleby adlı filmle ne ilgisi var biri bana açıklayabilir mi?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir