25 Haziran 2007 09:53

Vahşi Resimler

Merakla beklenen Spike Jonze projesi ilk defa göründü!

Sinema dünyasının yaratıcı isimlerinden Spike Jonze'nin ünlü çocuk kitabı Where the Wild Things Are'ı sinema uyarladığını daha önce yazmıştık. Maurice Sendak'ın kitabından uyarlanan film, canlı görüntülerle farklı animasyon tekniklerinin çılgın bir karışımını sunmayı amaçlıyor. Projeden basına verilen ilk resim, yukarıda görmüş olduğunuz kare oldu.Yapım, annesiyle kavga ettikten sonra hayal gücünde yarattığı ve çeşitli yaratık ve canavarlarla dolu olan bir ormana sığınan küçük serüvencinin yaşadıklarını anlatacak. Bestseller çocuk kitabı, zamanında çocuk operası haline getirildi. 1988 yılında ise ilk defa animasyon dünyasına uyarlandı. Jonze'nin yorumu 2008 Ekim ayında izleyici ile buluşacak.
Yorumlar
  • Spike Jonze kesinlikle çok yaratıcı bir yönetmen, yine farklı bir film olacak gibi. Özellikle Benicio Del Toro'nun filmde yer alması filmi daha da ilgi çekici kılıyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir