25 Eylül 2009 10:12

Vaiz ve Mendes

Kült çizgi roman serisi beyazperdeye geliyor. Projenin yönetmenliğini Sam Mendes üstleniyor...

Vertigo'nun doğrudan yetişkin okuyucu için tasarladığı Preacher çizgi roman dünyasının kült isimleri Garth Ennis ve Steve Dillon tarafından yaratılmıştı. Uzun bir süredir ortada olan film projesinin yönetmenliğini, Amerikan sinemasının usta isimlerinden Sam Mendes üstleniyor.Öykü, Texas'ta başlıyor ve Tanrı'yı arayan bir vaizin peşinden Amerika'yı dolaşıyordu. Yoğun bir şiddet içeren Preacher'ın Kill Bill'in ilham kaynakları arasında bulunduğu söylenebilir.HBO'nun çizgi roman serisini televizyona aktarması bekleniyordu. Fakat projeyi geliştiren Mark Steven Johnson, kanalın projeyi fazla karışık ve şiddetli olduğu gerekçesiyle iptal ettiğini açıkladı. Böylece beyazperde yolu da açılmış oldu.
Yorumlar
  • Çok güzel bir yapım olmasını diliyorum.Karakterin anatomisiyle ilgili yapım çalışmalarını içeren bir kitabı okumaktan mutluluk duymuştum geçen senelerde.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir