27 Temmuz 2004 17:33

Vampir Avcısı Yeraltından Sıkıldı

Wesley Snipes müze soyacak

Blade'in vampir avcısı Wesley Snipes yeraltından sıkılınca müze soymaya karar verdi. Martin Wheeler'ın yazdığı hikayede profesyonel hırsız yanlışlıkla Van Gogh tablosu çalacak.Simon Fellows'un yönetmenliğini yapacağı Seven Seconds'da (Yedi Saniye); yanlışlıkla bir Van Gogh tablosunun bulunduğu çantayı çalan hırsız mafyanın da peşine düşmesi sonucu boyundan büyük belaya bulaşır. Artık tek şansı hem polisi hem de mafyayı kullanarak ortağını kurtarmak ve paraları da cebe atmaktır. Snipes'ın rol arkadaşı ve ortağı olarak Tamzin Outhwaite'i seyredeceğiz.Chaos ve Blade 3'ün çekimlerini bitiren Snipes yakında Zak Penn'in filmi John Doe'da başrolde oynayacak. Her ne kadar vampir avcılığından sıkıldı desekte, Blade: Trinity'i heyecanla beklemeyen var mı?
Yorumlar
  • wesley Snipes blade serisiyle tarih yazdı blade:trinity serinin son filimi olabilir ama sıkıldı kelimesi çok yanlış.....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir