13 Mayıs 2003 23:41

Vampir Dişlerini Perdeye Geçiriyor!

Chaos! Comics ürünü çizgi roman Jade, vampir temalı bir korku filmine kaynaklık ediyor. Chucky'nin Gelini ve Freddy vs. Jason'ın yönetmeni olarak tanıdığımız Ronny Yu filmin yönetmenliğini üstleniyor. Başrolünde ise güzel oyuncu Kelly Hu yer alacak.Jade, Çin'de yaşayan ve 4000 yıllık geçmişi olan bir vampirin ve sessiz yardımcısının maceralarını anlatıyor. Vampirin karate konusunda uzun yılların birikimine sahip olduğunu da hatırlatalım...
Yorumlar
  • adamın yönettiği hangi film iyi ki bu iyi olsun!

  • Ronny Yu inanılmaz kötü korku filmlerinin yönetmeni.. ama yine ilginç bir konuya el atıyor .. ben bu adamın her zamanki gibi yine iyi bir iş çıkartabileceğini sanmıyorum..önyargılı bir davranış ama yine vasat ötesi bir film olucaktır.. çocukluğumda seyrettiğim Yedi Vampir Karateci diye bir film vardı..çok ilginç ve fantastik bir filmdi..7. sınıf bir filmdi ama bu yeni çekilecek filmin konusuna çok benziyor.. diyeceğim şudur.. o filmden daha kötüsünü yaparlarsa bravo derim !!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir