29 Ağustos 2005 13:44

Vampir Western'i

Hayvan Mezarlığı'ndan çıkıyor

Hayvan Mezarlığı ile tanıdığımız ancak bir daha o kadar çarpıcı bir yapıma imza atamayan Mary Lambert beyazperdeye dönüyor. The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre ünlü yönetmen High Midnight adlı bir vampir westerni için kamera arkasına geçecek.Treasure Entertainment'ın yapımcılığında beyazperdeye gelecek olan filmin senaryosunu, ilk senaristlik denemsini yapacak olan Denis Faye yazacak. 1892 Meksika'sında geçecek olan hikayede, durdurulamayan bir kötü gücün peşine düşen takıntılı bir vampir avcısı ile on ayardım etmek zorunda klan eski bir şerifin yaşadıkları anlatılacak.
Yorumlar
  • güzel bir projeye benziyor bekleyip görelim bence...

  • Sanırım nasıl bir film oluçagını tahmin edebiliyorum bu tip bir oyun bile var yani vampir filmi yapıçaksan blade veya vampirle görüşme gibi yapımlardan bakıçaksın...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir