23 Haziran 2003 12:44

Vampirleri Avlayan Adam

Hugh Jackman'ın Van Helsing rolünde nasıl görüneceğini merak ediyor musunuz?

Stephen Sommers'in yönetmenliğini yaptığı ilgi çekici korku filmi Van Helsing ile ilgili haberleri size sık sık aktarıyoruz. Hugh Jackman'ın ünlü vampir avcısı Abraham Van Helsing'i canlandıracağı filmde, Kont Drakula'yı'da Richard Roxburgh'ün yorumuyla izleyeceğiz. İşte Drakula mitolojisinin en ilginç karakterlerinden birini canlandıracak olan Jackman'a ait bir fotoğraf, yeni Van Helsing'i gözler önüne serdi.Universal Pictures yapımı korku filmi, Van Helsing'in Doğu Avrupa'ya uzanan yolculuğunu anlatacak. Avcı gezeceği ülkelerde, Dracula, Frankenstein ve Kurt Adam'ın peşine düşecek. 2000'li yıllarda yıldızı iyice parlayan vampir avcısı konseptinin yeni ürünü, korku sanatlarının klasiklerini biraraya getiriyor.
Yorumlar
  • Stephen Sommers büyük ihtimalle The Mummy ve The Mummy Returns tarzı bol efektli, box-office hevesli, hoş ve de boş başka bir popcorn filmi daha ortaya çıkartacak. Bu arada korku edebiyatının klasikleri arasında yeralan karakterler de -Hollywood'un yıllardır yaptığı üzere- gene maymun edilecek. Dracula romanının önemli karakteri yaşlı profesör Van Helsing'in fotoğraftaki haline bakılacak olursa Indiana Jones ile Matrix'in Neo'su arası bir imaja sokulmuş olması içler acısı bir durum. Hugh Jackman'a sempatim olsa da Sommers'ın yönetmen koltuğunda olması hiç mi hiç güven verici birşey değil. Tabii ki Sommers şimdiden olası bir devam filminin ve cebini biraz daha doldurmanın hesaplarını yapmaya başlamıştır.

  • ilginç..bekleyeceğiz...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir