13 Mayıs 2003 23:41

Van Damme Rahip Olacak

Ülkemizi ziyaretiyle gündemimizi bir süre işgal eden Jean-Claude Van Damme, Millennium Films'in yapımcılığını üstlendiği THE MONK filminde bir rahibi canlandıracak.Film, Amerika'ya babasını aramaya giden bir rahibin, karışık olaylar zinciri sonucunda şeytani bir suç lorduyla mücadele etmek zorunda kalışını anlatacak. Ringo Lam'in yönettiği filmin senaryosu Les Weldon'a ait. THE MONK 25 milyon dolara mal olacak. Filmin çekimleri Çin, Bulgaristan ve New York'ta gerçekleştirilecek. Sayın Van Damme'a kariyerinde başarılar diliyoruz.
Yorumlar
  • van damme'ye genelde aksiyon sahnelerinde destek veriyoruz ama bu nasıl olur bilmem...henüz izlenmemiş bir film için.... konusu olarak daha iyi iş çıkarabilirlerdi...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir