8 Kasım 2018 11:29

Vanessa Hudgens iki rolde birden

Genç oyuncu Vanessa Hudgens, Netflix yapımı The Princess Switch filminde izleyicilerin karşısına iki rolle birde çıkacak.


Disney yapımlarıyla adını geniş kitlelere duyuran Vanessa Hudgens, Netflix yapımı The Princess Switch filminde iki rolle birden izleyici karşısına çıkacak. Bir karakteri Chicago’da bir fırıncı olurken, diğer karakteri ise bir prenses olacak.Noel için düzenlenen bir yemek yarışmasına katılan genç bir ahçı olarak göreceğimiz Vanessa’yı diğer taraftan, evlenmek üzere olan ama spot ışıklarından hoşlanmayan bir prensesi canlandıracak.Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir