25 Eylül 2009 10:12

Varoşlara Veda!

Slumdog Millionaire filminin ekibi filmde rol alan Hintli çocuklara ev almaya devam ediyor...

Slumdog Millionaire ekibinin küçük yıldızı Azharuddin Mohammed Ismail'in ailesiyle beraber varoştaki evini terk ettiği ve yeni bir eve yerleştiği açıklandı. Küçük çocuk yeni evini sevdiğini ama eski arkadaşlarını özleyeceğini ve sık sık ziyaret edeceğini söylerken; çocuğun annesi yıllarca sokaklarda yaşadıklarını, film olmasa asla bir ev sahibi olamayacaklarını açıkladı. Film ekibi söz konusu evi 50 bin dolara satın aldı. Aynı şekilde sırayla filmdeki tüm çocuklara ev satın alınacak.
Yorumlar
  • Kesinlikle hak ettiler o kadar kazanılan para ve itibardan sonra yapımcıların asıl hak sahiplerine böyle bir güzellik yapmaması ayıp olurdu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir