4 Mayıs 2006 10:33

Vatikan'dan Son Uyarı

Bu filmi izlemeyin!

Uzun zamandır merakla beklenen Da Vinci Şifresi 19 Mayıs'ta tüm dünyada vizyona giriyor. The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre Vatikan filmle ilgili son resmi çağrıyı yaptı; ''Bu filmi izlemeyin!''...Papa'dan sonra Vatikan'ın ikinci adamı kabul edilen Başpiskopos Angelo Amato tarafından yapılan açıklamada tüm Katolikler filmi boykot etmeye davet edildi.Hatta bu sefer yapılan açıklamayı biraz daha sertleştiren piskopos sadece filmin izlenmemesinin de yeterli olmayacağını düşünüyor. ''Katolikler Da Vinci Şifresi filmini boykot etmeli, hatta filmin aleyhine konuşmalı ve her zaman Katolik Kilisesi'ne yapılan suçlamaları reddetmeli'' sözlerinin filmin izleyici sayısına etkisi olacak mı şimdiden merak ediyoruz.
Yorumlar
  • izlemeyin dedikçe daha fazla izleniceğini akıl edemediler galiba yarası olan gocunur muş doğru bi cümle

  • film süper .ilk başlarda sıkıcı ama devamı akışkan .hala etkisindeyim.sanki biz müslümanları savunur bir tarafı var.gerçekler gerçekler....

  • bu konuda aslında yorumsuzum,cunku ben bu filmi izlemeyi cok istiyorum, ve cikar cikmaz da firsatini bulup izlicem.ote yandan da sunu gozlemliyorum; gercekten de katolik arkadaslarim bu filmi protesto ediyorlar ve kime sorsam bu filmi izlemeyeceklerini cunku gereksiz bir zaman kaybi oldugunu soyluyor. buradan sunu anliyorum; direk olarak protesto ettiklerini soylemeseler de aslinda cidden icten ice ofkeliler.

  • eminim $imdi bu filmi izlemek için daha fazla insan kuyruğa girecek =))

  • vatikan onaylamıyorsa kesin bir kuyruk acıları vardır ewet arkadaşlar 19 mayısa ne kaldı!!!!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir