17 Eylül 2013 00:00

Vay Başıma Gelenler'in afişi yayınlandı

Başrollerini Hüsnü Şenlendirici, BKM oyuncusu Metin Keçeci ve Merve Altınkaya’nın oynadığı ”Vay Başıma Gelenler” filminin afişi yayınlandı.

4 Ekim’de vizyona girecek olan filmde, zengin olup yaşadıkları zorlu İstanbul hayatından ”yırtma” hayalleri kuran Murat ve Meto adlı iki arkadaşın başından geçen olaylar komik bir dille anlatılıyor.
Yapımcılığını Kült filmin üstlendiği Yönetmen Semra Dündar’ın ilk uzun metraj çalışması olan filmin başrollerini Hüsnü Şenlendirici, Metin Keçeci ve Merve Altınkaya üstleniyor.

Filmin konusu: Her genç gibi zengin olup yaşadıkları zorlu İstanbul hayatından “yırtma” hayalleri kuran Murat (Hüsnü Şenlendirici) ve Meto (Metin Keçeci) adlı iki arkadaş, paraya en çok sıkıştıkları anda para kokusu aldıkları Bergama’ya giderler ve orada hiç de hesaba katmadıkları maceralara atılırlar. Murat dedesinin gömüsü olduğunu öğrenir ve iki kafadar gömü haritasının peşine düşerler. İki kafadarın hayatlarının Bergama’da tamamen değişeceğinin henüz farkında değillerdir. Filmin sonun da Murat küskün olduğu klarnetiyle de barışabilecek midir?

Yorumlar
  • çalıntı işlerden bıkmadı bu adamlar hala..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir