19 Ağustos 2003 12:48

Ve Ekranlarınızda... Alamo!

John Lee Hancock'un Alamo'su yeni yayınlanan teaser fragmanla gün ışığına çıktı!

Amerikan tarihindeki en ilgi çekici olaylardan biri olan Alamo savunmasının John Lee Hancock yönetiminde sinemaya uyarlanmakta olduğunu biliyorsunuz. Başını David Crockett ve arkadaşlarının çektiği 200 özgürlük savaşçısının binlerce kişilik Meksika ordusuna kafa tuttuğu destansı savaşa dair ilk görüntüler, yeni yayınlanan teaser fragman ile gün ışığına çıktı.İlgi çekici filme ait ilk görüntüleri sıcağı sıcağına izlemek istiyorsanız, hemen Fragman.tv'ye tıklayın...
Yorumlar
  • bu film vizyona girmedi ama bence iyi bir filmdi.

  • The alamo yu önce ron howarda sunmuşlar howardda bütceyi yeterli bulmadığından projeyi kabul etmemiş.Bunun üzerine john lee Hancockla anlaşılmış ve işte ilk teaser fragman bizlerle merak ettim doğrusu bakmam lazım.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir