10 Aralık 2010 01:00

Ve Harry Potter bitti!

Oyuncular gözyaşlarına boğuldular...

Dünyanın her yerinden hem kitabı hem de filmiyle, büyük küçük demeksizin milyonlarca hayran toplayan Harry Potter serisinin son filmi 'Ölüm Yadigârları'nın ikinci bölümünün çekimleri sona erdi.

Filmin fotoğrafları için tıklayınız..Seride Hermione karakteriyle yer alan 20 yaşındaki oyuncu Emma Watson, İngiliz Daily Mail Gazetesi’ne verdiği röportajda, çekimler sona erdiğinde önce kendisinin, ardından Harry Potter karakterini canlandıran Daniel Radcliffe ve Ron karakterini canlandıran Rupert Grint’ın gözyaşlarına boğulduğunu anlattı. Ancak Watson, çocukluklarını kaplayan bu dönemi geride bırakmak zorunda olduklarını ve hayatında değişikliğe ihtiyacı olduğunu söyledi.

İlk final çekiminin ardından Hermione’ye veda ettiğini düşünüp saçlarını kestiren genç oyuncu, 19 yıl sonrasına geçiş yaparak devam eden yeni finalde peruk kullandı ve makyajla yaşlandırıldı.

Tıkla.. 'Başımıza Gelenler' filmini herkesten önce izle..

Yorumlar
  • çok şükür. sonu gelmeyecek diye korkuyordum açıkçası. Yani dede filan olup "Harry Potter Küçük Torunlar ve Ateş Çemberi" gibi devamı çekilir diye endişe ediyordum. kurtulduk, hayırlı olsun...

  • of be ya ..bitti demek he :((((((...harry potter bitti...emma watson a saç çok yakışıyodu kestirmeseydi süper olurdu..j.k. rowling inşallah yine harry potter ın kitabını yazar. offfff :(((

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir