29 Eylül 2005 01:15

Ve Madsen Jüriyi Terketti

Kavga çıkaran aktörden Antalya'ya veda

Michael Madsen, 42. Antalya Altın Portakal Festivali'ni uluslararası boyuta taşıyan 1. Uluslararası Avrasya Film Festivali'ne jüri üyesi olarak katılmıştı.Madsen, 23 Eylül 2005 tarihinde ülkemize geldiğinden bu yana, 8,5 aylık hamile olan eşini Amerika'da bıraktığından dolayı duygusal bir ortamda çalışmalarına devam etmek durumunda kalmış ve Amerika'dan gelen "doğum çok yaklaştı" haberi üzerine, kendisi jüriden affını rica etti.Festival Başkanı Engin Yiğitgil ve Jüri Başkanı John Irvin'ın da onaylarıyla Michael Madsen; dün akşam saat 19:40 uçağıyla ülkesine döndü.Madsen, festivalin açılış töreni öncesi ve töreninde Woody Harrelson ile tartışmış, gerginliği ünlü oyuncu David Carradine araya girerek geçiştirmişti.
Yorumlar
  • "Eşi doğum yaptığı için gitti" açıklaması ne kadar doğru ya da yeterli sizce? Seyirci olan bizler için bunun bir anlamı olmayabilir ama festival komiğtesi bundan hiç mi rahatsızlık duymadı? Bu kişiyle hiç mi anlaşma yapılmadı? Peki, soruyu bir de şöyle soralım: Mr Madsen, Antalya değil de Venedik ya da Cannes'da hatta İstanbul'da jüri başkanı olsaydı -ki bu festivallerin jüri başkanı yapacakları son isimlerden biri olurdu kendileri- böyle bir hareketi yapmaya ne kadar cesareti olurdu? Festivalin başından beri sarhoşluğundan başka bir şey göremediğimiz "ünlü aktör"ün festival jüri başkanı olup kaç film gördüğünü de çok merak ediyorum doğrusu! Festivalin bu sorulara yanıt vermesini beklemiyorum ama hiç değilse bir sonraki sene için durumdan ders çıkarmaları gerekiyor! "Ünlü" diye birini getirmenin sonuçlarına da katlanmak gerekiyor sanırım.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir