25 Haziran 2010 00:00

Ve Oscar Şubat'a gidiyor

Oscar gecesinin tarihi yine değişti..

Dünyanın en önemli gösterilerinden birine sahne olan Oscar töreni, 2011 yılında Şubat'ın 27'sinde gerçekleştirilecek. Organizasyon komitesinin bu kararında televizyon yayınıyla ilgili stratejinin etkili olduğu ve reklam gelirlerinin yükseltilebilmesi için bu tarihin seçildiği belirtildi. Bilindiği üzere Oscar törenleri 2004 yılına kadart Mart ayına sarkıyordu, daha sonra törenler Ocak ve Şubat ayları arasında gidip geldi. Bu yıl komite 27 Şubat'ı uygun gördü.

2012'DE DEĞİŞEBİLİR
Ayrıca organizasyon komitesinin Oscar törenini tarihini tümden farklı bir periyoda çekebilmek için çalışmalar başlattığı da duyuruldu. Böyle bir durumda dağıtımcılar ve film stüdyoları da programlarını törene göre ayarlamak zorunda kalacaklar.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir