17 Haziran 2010 00:00

Vedaya hazır mısınız?

Harry Potter serisi Ölüm Yadigarları ile veda ediyor..

Harry Potter efsanesi son filmi “Ölüm Yadigarları”ı ile beyaz perdeye veda ediyor. Filmde Profesör Flitwick rolünü oynayan Warwick Davis twitter sayfasından filmin son sahnesinin çekildiğini duyurdu.

“Bir dönem kapandı. Bu filmin bir parçası olduğum için gurur duyuyorum. Harry ve Hogwarts. Herşey çok sihirliydi.. Gülü güle..” diyerek serinin bittiğine çok üzüldüğünü belirtti.

Her filmi izlenme rekorları kıran serinin ilk filmi olan “Harry Potter ve Felsefe Taşı” ilk olarak 2001 yılında seyirci ile buluşmuştu. Serinin son filmi "Ölüm Yadigarları" ise iki parça halinde gösterime girecek. Birinci bölüm 19 Kasım 2010'da, ikinci bölümse 15 Temmuz 2011'de vizyonda olacak.

Yorumlar
  • keşke devamı gelse

  • filmi kitabının özetinin özeti oluyor

  • süpper bi kitaptı filmininde öle olacağını umuyorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir