15 Mayıs 2006 14:26

Venedik'ten İspanya'ya

İç savaşın son günlerinde Radford

Venedik Taciri ile sinemalarımızı ziyaret eden usta yönetmen Michael Radford kamerasını İspanya'ya çevirdi. Variety'nin haberine göre Radford İspanyol İç Savaşı'nın son aylarını La Mula (Katır) filmiyle beyazperdeye taşıyacak.Juan Eslava Galan'ın aynı adlı romanından sinemaya uyarlanacak olan hikayede, yazarın babasının gerçek hayat hikayesi anlatılıyor.İç Savaş boyunca iki cephe için de savaşmaya zorlanmış bir adam olan Juan Castro, savaş alanında ölüme terkedilmiş olarak bulduğu bir katırı, kendi birliğindeki diğer hayvanların arasına saklayarak ölümden kurtarmaya çalışır.Radford'un La Mula'nın çekimlerine 2007 başında, Demi Moore ve Michael Caine'le çalışmalarına devam ettiği Flawless'ın çekimlerini tamamlar tamamlamaz başlayacağı düşünülüyor. Yönetmenin arzusu filmi İspanya'da Cordoba yöresinde çekmekmiş.
Yorumlar
  • 1984'ün unutulmaz yönetmeni radford'un her filmini ilgiyle takip ediyor ve yenilerini heyecanla bekliyorum . çok usta bir anlatıcı olarak yaptığı her işten alnının akıyla çıkmış biri olarak bu projeden de umduğunu bulacaktır!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir