11 Mart 2010 12:45

Vera Farmiga, Kaynak Kod'da!

Yönetmenliğini Duncan Jones'un yapacağı, başrolünde Jake Gyllenhaal'in yer alacağı "Source Code" adlı filme Vera Farmiga da katıldı...

Başrolünde Jake Gyllenhaal'in yer alacağı "Source Code" adlı filme Vera Farmiga ile Michelle Monaghan da katıldı. Filmde terörist saldırılara karşı deneysel bir programda yeralan bir asker kendisini bilinmeyen bir gezginin vücudunda bulacak ve sürekli hatırladığı bir tren bombalama eyleminin sorumlularını bulana dek kendisini sorumlu tutacak. Farmiga ise zamanda yolculuk edebilen Gyllenhaal'ı kontrol edebilecek.Filmin yönetmeni Duncan Jones bu yıl yönettiği "Moon" filmi ile kariyerine başladı. Bugüne dek "The Manchurian Candidate", "Running Scared", "Breaking and Entering", "The Departed", "Never Forever", "The Boy in the Striped Pyjamas", "Nothing But the Truth" ve "Orphan" gibi filmlerde rol alan Vera Farmig'in son filmi ise "Up in the Air" olmuştu.
Yorumlar
  • Dönemin en güzel aktrislerinden birisidir, kıymetinin yavaş yavaş bilinmeye başlanması güzel.

  • sabırsızlıkla izlemeyi bekliyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir