13 Mayıs 2003 23:41

Vercingetorix Fransa'da Vizyonda

Yaygın tarih tezine göre Fransızların ataları olarak kabul ettikleri Galyalıları, hiç değilse Asterix ve Obelix sayesinde tanıyoruz. Asterix'in serüvenlerinde de anılan gerçek Galyalı lider Vercingetorix ise, Sezar'a direnç göstermiş bir kahraman.Jacques Dorfmann'ın yönettiği VERCINGETORIX adlı film, bu hafta Fransa'da vizyona girdi. Başrolü Christophe Lambert'in üstlendiği filmde Sezar'ı Klaus Maria Brandauer canlandırıyor. Yapımın diğer ağır topları ise, Max Von Sydow ve Epona rolündeki İspanyol top model Ines Sastre (fotoğrafta).Bakalım pek revaçtaki tarihi bağımsızlık mücadelesi filmlerinin bu son örneği de CESUR YÜREK kadar popüler olabilecek mi...
Yorumlar
  • Haber aynen şu şekilde bitiyor: "Cesur Yürek kadar popüler olabilecek mi..."Vercingetorix'i izleyenler, haberin sonundaki soruya verecekleri cevap çok net ve kesin olacaktır eminim ancak, ben yine de cevap yazmadan geçemeyeceğim: Vercingetorix gerçekten de çok özensiz ve kötü çekilmiş ve de iyi bir senaryodan yoksun bir film.Filmde iyi oyuncular var ancak hepsi o kadar.Daha iyi olsun isterdim şüphesiz ama, herşeyiyle çok kötü bir filmdi gerçekten...Özetlemek gerekirse; Cesur Yürek, Vercingetorix ile kıyas kabul etmeyen bir film.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir