15 Ağustos 2016 13:44

Vin Diesel, Fast 8 setini karıştırdı

Fast and Furious serisinin sekizinci filminin setinde Vin Diesel ve Dwayne Johnson arasıdna gerilim yaşanıyor.

Fast and Furious serisi, her yeni film sırasında gündeme oturmayı başarıyor. Çekim yerlerinden oyuncuların özel hayatlarına kadar her şey, Fast and Furious serisi için gündeme gelme sebebi olabiliyor. Bu olaylardan birisi de geçtiğimiz günlerde, Dwayne "The Rock" Johnson ve Vin Diesel arasında yaşanmış gibi görünüyor. İsimsiz kaynakların verdiği bilgilere göre "Fast 8" seti oldukça gergin, bunun sebebi de sıklıkla sete geç kalıp saygısız davranan bir oyuncu. Geçtiğimiz günlerin en önemli haberlerinden biri olarak görülen Fast 8 seti, çalkantılı olaylara çekimler bitinceye kadar gebe gibi duruyor.

"Vin Diesel ve Dwayne Johnson, Fast 8'in çekimleri sırasında oldukça gergindi" demiş bir kaynak Page Six isimli internet sitesine. "Vin'in zor bir oyuncu olduğu zaten bilinir. Sete geç gelir, insanları bekletir, prodüksiyonu yavaşlatır ve set sırasında insanlara oldukça saygısız davranır. Dwayne de bu yüzden Vin Diesel'e olan sabrını kaybetmiş gibi görünüyor." Aynı kaynak "İkili aralarındaki gerilimi yok edebilmek ve ortamı sakinleştirebilmek için geçen Salı günü buluştu. Ertesi gün Vin, filmin çekimlerindeki son gününü gerçekleştirdi. Bir gün sonra ise Dwayne Johnson'un son set günüydü." Diesel ayrıca Fast 8'in yapımcılığını da üstleniyor ve TMZ'nin haberine göre Dwayne Johnson, Vin Diesel'in filmle ilgili aldığı bazı kararlardan dolayı da mutsuz.


Bu arada, Diesel setlerdeki çalışma disiplinsizliğiyle ilgili ün kazanmış durumda. Kendisiyle daha önce bir kez çalışan bir kaynak, Vin Diesel ile ilgili "Sürekli geç kalıyor, bir diva gibi davranıyor. Fast 8 setiyle ilgili böyle iddiaların çıkmasını normal karşılıyorum" diyor. Ancak bazı kaynaklar ise bahsi geçen kişinin Vin Diesel değil, Dwayne Johnson olduğunu söylüyor.
Uzun zamandır devam eden Diesel-Johnson gerginliği, ilk kez geçtiğimiz hafta geniş bir kitleye yansıdı. Johnson'un ağır ifadeleriyle ortaya çıkan olay, söylentilerin doğruluğunu kanıtlar nitelikte. Dwayne Johnson tepkisini yaptığı bir Instagram paylaşımıyla ortaya koymayı seçti. "Kadın oyuncu arkadaşlarımın hepsi harika ve her zaman müthiş çalışıyorlar. Ancak erkek oyuncu arkadaşlarım ise bambaşka bir hikaye. Bazıları profesyonal birer oyuncu olduğunu gösteriyor... Bunu yapmayanlar ise oldukça kötü izlenim bırakıyorlar."
Vin Diesel ve dwayne Johnson'un arasındaki bu gerilimin filme nasıl yansıyacağı bilinmiyor. Bu arada Fast 8, 2017'de gösterie girecek.
Yorumlar
 • Ne kadar güzel film reklamı yapıyorsunuz böyle haber diye göstererek. Mynette bu haberi yapana gişeden ne verecekler acaba??

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

 • Rocky Balboa’yla efsane yükseliyor Rocky Balboa’yla efsane yükseliyor

  Michael B. Jordan, üç kez Oscar adayı Sylvester Stallone ve Tessa Thompson’ın ilk filmdeki rollerine geri döndüğü, Adonis Creed’in hikayesinin bu yeni bölümünde, genç boksörün yeni kavuştuğu şöhret, aile, babasının mirası ve şampiyon olmak için sürekli mücadelesi söz konusuyken, ringde ve ring dışındaki hayatı anlatılıyor.

 • ‘Araf 2’ için geri sayım başladı ‘Araf 2’ için geri sayım başladı

  2006 yılında vizyona giren Biray Dalkıran’ın yazıp yönettiği korku gerilim filmi “Araf”; 12 yıl aradan sonra geri dönüyor.

 • Filmlerdeki çekim hataları Filmlerdeki çekim hataları

  Milyonlarca dolar harcanan Hollywood yapımlarındaki hatalı sahneler, dikkali izleyicilerin gözünden kaçmadı!

 • Dakota Johnson festivale damga vurdu Dakota Johnson festivale damga vurdu

  Marakeş Film Festivali’nin jürisinde yer alan genç oyuncu Dakota Johnson güzelliğiyle festivale damga vurdu.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir