20 Ekim 2015 10:56

Vin Diesel Paul Walker'ı anlattı

Vin Diesel, kızına 'Pauline' adını vermesinin hikayesini anlattı.

Vin Diesel, üçüncü çocuğuna Pauline adını vererek "kardeşim" dediği Paul Walker'a bir çeşit saygı duruşunda bulunmuştu.

Diesel, kızına bu adı vermesinin hikayesini anlattı.48 yaşındaki aktör Vin Diesel katıldığı bir programda ilk çocuğunun doğumundan önce Paul Walker'ın kendisine verdiği tavsiyeyi anlattı: "Bir sürü kişi sana doğum odasına girmemeni söyleyecek. Ama Vin, o doğum odasına gir, orada ol ve göbek bağını kes. Bu hayatının en güzel günü olacak.""Ben de öyle yaptım. Bu hayatımın en güzel günüydü" diyen Vin Diesel, üçüncü çocuğunun doğumuna da girdiğini ve bebeğinin göbek bağını keserken bunu Paul Walker'a borçlu olduğunu düşündüğünü anlattı. Diesel, bebeğinin doğum belgesini imzalarken isim hanesine bir anda "Pauline" yazdığını söyledi.

Paul Walker ile çok yakın dost olduklarını ifade eden Diesel, "Harika bir insandı. Çok özel bir insandı. Hayatımdaki en önemli kişilerden biriydi" dedi.Vin Diesel, Mayıs ayında Paul Walker için duygusal bir paylaşımda bulunmuştu. Walker'ın anısına söylediği şarkının videosunu kişisel sosyal medya hesabında paylaşan Diesel, videoya "iyileşme süreci devam ediyor" notunu düşmüştü.Paul Walker 2013 yılında bir araba kazasında hayatını kaybetmişti. Öldüğünde 40 yaşındaydı.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir