27 Temmuz 2004 13:31

Vin Diesel Suçlu

Fantezi dünyasından mahkeme salonlarına

Hızlı ve Öfkeli'nin yıldızı Vin Diesel'i genelde aksiyonu ve heyecanı bol filmlerde görmeye alışmıştık ki ünlü yıldız New York mahkemelerinde geçecek bir dramla tarzını değiştirmeye hazırlanıyor.Gerçek bir hikayeden uyarlanan Find Me Guilty'de (Beni Suçlu Bul) Diesel'i, avukatların tüm ısrarına rağmen mahkeme ile anlaşmayı reddeden ve kendi kendini savunmayı seçen mafya babası rolünde izleyeceğiz.Senaryosunu T.J. Mancini ve Robert McCrea'nın yazacağı filmin yönetmeni Sidney Lumet. 60'dan fazla filmin altında imzası bulunan Lumet ve Diesel bu filmle ilk defa biraraya gelecekler, çekimler ise kasımda New York'ta başlayacak.Diesel, Adam Shankman'ın The Pacifier'inin çekimlerini yeni tamamladı ve bugünlerde Riddick Günlükleri ile oldukça popüler.
Yorumlar
  • Alışılmışın çok dışında bir hale bürünmüş Vin Diesel valla dışarda görsem tanımam. Çok iyi kotarmış mafya rolünü filmde gayet eğlenceliydi.

  • filmi yeni izledim, vin diesel inanılmaz bir karakter çiziyor, mahkeme sahneleri hiç sıkılmadan izlenebilecek kadar ilgi çekici..

  • vin diesel'in olduğu her film güzeldir bence

  • Vin Diesel kendisine her rolün yakışacağını gösterecek bu filmle!!

  • vin diesel cok basarili bir oyuncu ama mafya babasi rolü yakisir mi bilemem,görmemiz lazim..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir