17 Ocak 2005 14:17

Vince Hikayesini Yarattı

Vaughn, Universal için başrolde

En son Yakar Top'ta seyrettiğimiz Vince Vaughn, kendine ait bir hkayeyi beyazperdeye uyarlamak için Universal'ı ikna etti. Ünlü oyuncu hikayesinde başrolde oynamayı da ihmal etmeyecek.Şimdilik konusu saklanan The Break Up'ın hikayesi Vaughn'a ait olsa da senaryoyu Jeremey Garelick ve Jay Lavender ikilisi yazacak. Universal'ın projeye ayırdığı miktar ise şimdilik çok az görünüyor, sadece 2.25 miyon dolar. Yine de çekimlerin, bir yönetmele de anlaşıldıjktan sonra Mart'ta başlaması bekleniyor. Bu arada Vaughn, yeni projesini beklerken, Get Shorty'nin devam filmi Be Cool ve The Wedding Crasher ile beyazperde de boy göstermeye devam edecek.
Yorumlar
  • birçok filmde irili ufaklı rollerde gördüğümüz Vaughn! kariyerini gittikçe yükseklere taşıyor.. sonunda kendi hikayesini film haline getirebilecek kadar söz sahibi olmuş.. gerçi bütçe biraz komik bi rakam ama yine bir başlangıç. yetenekli ve izlenmesi zevk veren bir oyuncu.. çalışmalarına umarım devam eder

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir