25 Eylül 2009 10:12

Vinyan

Fransız korku sinemasını sevenlerin beklediği film yakında Erman Film tarafından vizyona sunuluyor...

Fabrice Du Welz'in yönettiği; Rufus Sewell, Emmanuelle Beart, Julie Dreyfus ile Petch Osathanugrah'ın oynadığı Vinyan, önümüzdeki aylarda Erman Film tarafından vizyona sunuluyor. Yapım, son dönemde yükselişe geçen Fransız korku sinemasının şimdilik son ürünü.Tayland'daki tsunamide kaybolan çocukları Joshua'yı arayan genç çift Paul ve Jeanne, Tayland'ın tehlikeli ormanlarında hiç bilinmeyen gerçek korkularla yüzleşmek zorunda kalırlar.
Yorumlar
  • Geçen ay filmi izledim.Vasatı aşamayan bir yapım.Gerilim falan beklemeyin.Sonlara Apocalypse now(Kıyamet)taklidi bir kaç sahne durumu kurtarmıyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir