8 Eylül 2010 00:00

Vizyon tarihi ertelendi

Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği “New York’ta Beş Minare” ile Necati Şaşmaz’ın başrolde olduğu “Kurtlar Vadisi Filistin” filmlerinin 5 Kasım’da vizyona gireceği açıklanmıştı.

“Kurtlar Vadisi Filistin”in yapımcı şirketi Pana Film, dün medya kuruluşlarına bir açıklama gönderdi ve filmin 5 Kasım’a yetişmeyeceğini duyurdu.

Açıklamada şu satırlara yer verildi: “Kurtlar Vadisi Filstin filminin çekim takvimi yoğun aksiyon sahneleri, zor çalışma koşulları, yaşanan aksilikler gibi sebeplerden uzamıştır. Kurtlar Vadisi Filistin’in daha önce duyurulan tarihte vizyona girmesi mümkün olmadığından, filmin vizyon tarihi ertelenmiştir. Yeni vizyon tarihi, bayramdan sonra açıklanacaktır.”


Kurtlar Vadisi Filistin'den fotoğraflar için tıklayınız..

Yorumlar
  • hayır

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir