28 Nisan 2016 16:31

Vizyonda 10 yeni film var!

İlginç konusuyla Yeni Ahit ve bol yıldızlı Özel Bir Gün, bu haftanın beklenen filmleri.

YENİ AHİT


Tür: Komedi, Fantastik
Orijinal Adı: Le tout Nouveau Testament (The Brand New Testament)
IMDb Puanı: 7.1
Yönetmen:Jaco Van Dormael
Oyuncular: Pili Groyne, Benoît Poelvoorde, Catherine Deneuve
Ülke: Belçika, Fransa, Lüksemburg

KONU:
Tanrı yaşıyor, hem de Brüksel'de bir apartmanda! Ama pek huysuz bir adam; karısıyla kızına pek kötü davranıyor. Masum kızı hakkında pek az şey biliyoruz aslında: Kendisi 10 yaşında, adı da Ea... Bir gün tahammülü tükenince, Ea babasının en büyük sırrını, yani dünyadaki herkesin öleceği tarihi SMS'ler yollayarak ifşa eder. Ardından da evden kaçıp altı yeni havari bulmaya karar verir.

FRAGMANI:YENİ AHİT SEANSLAR

EMİCEM HOSPITAL

Türü: Komedi
Yönetmen: İsmet Eraydın
Oyuncular: Wilma Elles, Ali Erkazan, Sinan Bengier

KONU:
Emicem Hospital, Karadeniz’in küçük bir sahil kasabasında yer alan ve geleneksel yöntemlerle yönetilen tuhaf bir hastahanedir. Selo ile Adem bu hasthanede çalışan temizlik postalarıdır. Sela aynı zamanda hastahanenin sahibi Cemal Emice’nin yeğenidir. Cemal Emice, hastanenin uluslararası bir seviyeye çıkması için Almanya’dan yönetici (CEO) getirtir. Almanya’dan gelen Ingrid, Alman disiplinini uygulamaya çalışır. Alman disiplini ile Karadeniz inadı arasında gidip gelen hastane de trajikomik olaylar yaşanmaya başlar. Emicem Hospital hastanesi uluslar arası seviyeye çıkmasa da uluslararası gündeme trajikomik olaylarla gelmiş olur.

FRAGMANI:


EMİCEM HOSPITAL SEANSLAR

ÖZEL BİR GÜN
Tür: Komedi
Orijinal Adı: Mother’s Day
IMDb Puanı: 5.4
Yönetmen: Garry Marshall
Oyuncular: Britt Robertson, Jennifer Aniston, Julia Roberts
Ülke: ABD

KONU:
Garry Marshall tarafından çekilen Özel Bir Gün, Jennifer Anniston, Julia Roberts, Kate Hudson, Jason Sudeikis, Britt Robertson, Mira Sorvino gibi hayli kalabalık bir kadroya sahip. Anneler gününde üç jenerasyon bir araya gelir...

FRAGMANI:

Türü: Romantik
IMDb Puanı: 7.5
Yönetmen: John Crowley
Oyuncular: Saoirse Ronan, Emory Cohen, Domhnall Gleeson
Ülke: İngiltere, İrlanda, Kanada
KONU:
Amerika'nın gelecek vaatlerinden etkilenen Eilis, New York şehri için annesinin evini terk eder. Vatanının hasretini çekmeye başladığı sırada, Eilis kendini aşkın cezbedici ellerine bırakır. Ancak kısa bir zamanda, neşesi geçmişi yüzünden bozulur, iki ülke ve üzerinde yaşadığı hayatalardan birini seçmelidir.


FRAGMANI:

Türü: Korku, Gerilim
IMDb Puanı: 7.1
Yönetmen: Hasan Karacadağ
Oyuncular: Michael Madsen, Stephen Baldwin, Emine Meyrem

KONU:
Amerikalı gazeteci Olivia Watkins, Türkiye'de yaşayan kızkardeşi Marla'nın acil çağrısıyla İstanbul'a gelir. Hamile olan Marla, Olivia'nın geldiği gece kendi evinde karmaşık bir cinayete kurban gider. Polis, cinayetin, Marla'nın boşandığı eşi tarafından işlendiğini delilleriyle ortaya koymasına rağmen, Oliva; kız kardeşinin İstanbul'un başka semtinde, farklı bir kimlikle ikinci bir hayat sürdüğünü öğrenince, gazeteci refleksiyle araştırmalarını devam ettirir. Olivia, cinayete kurban giden kızkardeşi Marla'nın Türk arkadaşları Emir ve Suzan'ın yardımlarıyla aksiyon, gerilim ve korku dolu bir maceraya girişir.

FRAGMANI:


MAGİ SEANSLAR

KURDUN UYANIŞI
Tür: Macera
Orijinal Adı: Wolf Totem
IMDb Puanı: 6.6
Yönetmen: Jean-Jacques Annaud
Oyuncular: Shaofeng Feng, Shawn Dou, Ankhnyam Ragchaa
Ülke: Çin

KONU:
Çin'de meydana gelen 1967'deki büyük kültür devrimi esnasında, genç bir yerel öğrenci, Moğol çobanlarla yaşamaya gönderilir, genç çocuk burada bir kurt yavrusunu koruması altına alır. Bu, genç Chen için yepyeni deneyimlerin başlangıcı olur. Gördüğü şey, vahşi kurtlar ve insanlar arasındaki ilişkinin gücüdür.


FRAGMANI:


KURDUN UYANIŞI SEANSLAR

BASKIN GÜNÜ
Türü: Aksiyon
Orijinal Adı: Bastille Day
IMDb Puanı: 6.4
Yönetmen:James Watkins
Oyuncular:Richard Madden, Idris Elba, Kelly Reilly
Ülke: ABD, Fransa

KONU:
Michael Mason, içinde cüzdandan daha fazlası olan bir çantayı çalınca, bir anda CIA'nın bir numaralı hedefi haline gelen, Paris'te yaşayan Amerikalı bir yankesicidir. Söz konusu olayı sahada inceleyen CIA ajanı, Sean Briar, kısa zamanda Michael'ın çok daha büyük bir oyunun sadece piyonu olduğunu fark eder. Ancak Briar aynı zamanda Michael'ın bu büyük çaplı komployu açığa çıkarmak için çok büyük yardımı dokunacağının da farkına varır. Emirleri hiçe sayan Briar, olayın seri bir şekilde can damarına inip, bir an önce peşine düşebilmek için Michael ile onun yankesicilik alanındaki uzmanlığından faydalanmak üzere iş birliği yapar. 24 saatlik amansız bir takip sürüp giderken, birbirlerinden çok farklı olan ikili, kendilerinin hedef olduğunu ve ortak düşmanlarını alt etmek için birbirlerine güvenmek zorunda olduklarını keşfetmekte gecikmez...

FRAGMANI:

Tür: Romantik, Komedi, Aksiyon
Orijinal Adı: Mr. Right
IMDb Puanı: 6.3
Yönetmen: Paco Cabezas
Oyuncular: Anna Kendrick, Sam Rockwell, Tim Roth
Ülke: ABD

KONU:

Başrollerinde Anna Kendrick, Sam Rockwell ve Tim Roth'un oynadığı filmin yönetmeni Paco Cabezas.
Martha sonunda aradığı adama rastlamıştır. Ancak ortada ufak bir sorun vardır, Martha'nın aşık olduğu mükemmel adam kiralık katildir. Aynı zamanda müşterisi olan mafyadan kaçmaktadır.

FRAGMANI:


BAY DOĞRU SEANSLAR

KADERE TUTSAK
Tür: Dram, Aksiyon
IMDb Puanı: -
Yönetmen: Erdoğan Koç
Oyuncular:Murat Ünaloğlu, Ümit Sağlam, Ateş Kantaroğlu

KONU:
Annesini doğumunda kaybeden Kenan, on yaşındayken de tanımadığı kişiler tarafından babasının öldürülmesine tanık olmuştur. Kimsesizliğin onu sokaklara savurması ile hayatın girdabında tek başına kalmıştır.Çocukluk dönemini sokaklarda geçiren Kenan, yine aynı dönemlerde tanıştığı ve onu yalnız bırakmayacak iki arkadaşı ile beraber yaşamına devam eder.
Gençlik yaşlarına geldiğinde ona ulaşan eski bir aile dostu Kenan ve arkadaşlarının kaderini tamamen değiştirecektir. Kendisini acımasız ve kirli bir dünyanın içerisinde bulan Kenan, girdiği bu karanlık hayattan aydınlığa ulaşmaya çalışacaktır.

FRAGMANI:


KADERE TUTSAK SEANSLAR

RATCHET VE CLANK
Tür: Animasyon
Orijinal Adı: Ratchet and Clank
IMDb Puanı: 7.7
Yönetmen: Kevin Munroe
Ülke: ABD

KONU:
Koca kulaklı Ratchet her zaman burnu havada bir Qwark'ın Galaktik Uzay Muhafızı olmayı istemiştir. Ratchet uzay gemisi garajını arkasında bırakmak için olan son şansın, Qwark'ın takım seçmelerine katılmak olduğunu düşünür. Ancak Qwark, Ratchet'ın bir kahraman olduğunu düşünmez. Bu sırada galaksinin diğer ucunda, entrikacı kötü adam Drek, Tenemule gezegenini yeni silahı Deplanetizer ile tek atışta yok etmiştir. O gece Ratchet, Drek'in adamlarından kaçan, kısa devre yapmış robot Clank tarafından uyandırılır. Clank, Muhafızların ve güneş sisteminin sonunu getirecek olan Drek'in yaptıklarını anlatır. Onu kim durduracak? Milyonların hayatı, kendi egosuyla kör olmuş Qwark, çok bilmiş Ratchet ve onun güvenilir metal yoldaşı Clank'in ellerinde.

FRAGMANI:RATCHET VE CLANK SEANSLAR
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir