8 Nisan 2016 10:10

Vizyonda 11 yeni film var

6'sı yerli 11 yeni film sinemalarda...

KÜÇÜK ESNAF

Türü: Komedi
Yönetmen: Bedran Güzel
Oyuncular: İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak, Gupse Özay ve Cengiz Bozkurt

FRAGMAN:


KONU:
Berhudar Bakır, 30'lu yaşlarda kendi halinde bir hayat süren, babasına benzememeye çalışan bir çilingirdir. Yapayalnız bir hayat sürmektedir. Tek dayanağı iki yakın arkadaşı Salih ve Özcan'dır. Platonik aşkı Burcu'ya bir türlü açılamamaktadır. Burcu bir gün dükkanına gelip başka biriyle evleneceği haberini verdiğinde yıkılır. Bu yıkımın hemen akabinde 10 yıldır görmediği babas ının vefat ettiği haberini alır ve bir daha yıkılır. Babasının cenazesine gittiğinde bir araba önünde durur ve onu Mafya Babası Fahrettin'in yanına götürür. Fahrettin, Berhudar'a babasının kendisine, 100 Bin Lira borcu olduğunu ve bunu 5 gün içinde ödemezse onu öldüreceğini söyler. Berhudar'ın bütün amacı bu parayı 5 gün içinde bulabilmektir.

KÜÇÜK ESNAF SEANSLAR

ZOOLANDER 2

Türü: Komedi
IMDb Puanı: 5.1
Yönetmen: Ben Stiller
Oyuncular: Ben Stiller, Owen Wilson
Ülke: ABD

FRAGMAN:


KONU:
Derek ve Hansel, bu kez cazibelerini Roma'da göstermek için yola çıkıyorlar ancak beklenmedik komplo teorileriyle karşı karşıya kalıyorlar. Yapmaları gereken tek şey, müthiş cazibelerine güvenip bu işin üstesinden gelmektir.

ZOOLANDER 2 SEANSLAR

AZEM 3: CİN TOHUMU

Türü: Korku
Yönetmen: Hürcan Emre Yılmazer
Oyuncular: Veysi Alışkan, Yeşim Egemen

FRAGMAN:


KONU:
1917 yılında Orta Anadolu'da, Kızılırmak kenarında bir köyde gerçekleşen, iki yakın aile arasında başlayan ve sonrasında tüm köyün senelerce süren gizemli olayların ortasında kalmasına sebebiyet veren tuhaf olayların sırrı ne? Garip bir köyün tüyler ürperten hikayesine tanık olacaksınız.

AZEM 3: CİN TOHUMU SEANSLAR

ÖLÜM EMRİ

Türü: Gerilim, Savaş Aksiyon
Orijinal Adı: Eye In The Sky
IMDb Puanı: 7.8
Yönetmen: Gavin Hood
Oyuncular: Helen Mirren, Aaron Paul, Alan Rickman
Ülke: İngiltere

FRAGMAN:


KONU:
Londra merkezli ordu istihbarat komutanı Albay Katherine Powell, bir grup tehlikeli teroristi Nairobi, Kenya'daki karargahlarından kaçırabilmek için çok gizli bir operasyonu uzaktan komuta etmektedir. Görev, Powell teroristlerin bir intihar saldırısı planladıklarını anladığı anda "ele geçirme" değil "öldürme" operasyonuna dönüşür. Nevada'daki merkezden Amerikan
insansız hava aracını kontrol eden pilot Stewe Watts, karargahın bahçesine 9 yaşında bir çocuğun girdiğini görünce havada seyir etmeye devam eder. Saniyeler hızla akarken, bu imkansız karar, politikacıların ve avukatların ellerine kalır.

ÖLÜM EMRİ SEANSLAR

YENİDEN BAŞLA

Türü: Dram
Orijinal Adı: Demolition
IMDb Puanı: 7.7
Yönetmen: Jean-Marc Vallée
Oyuncular: Jake Gyllenhaal, Naomi Watts
Ülke: ABD

FRAGMAN:KONU:
Eşini trafik kazasında trajik bir şekilde kaybeden yatırım uzmanı Davis Mitchell, duygusal bir çöküntü yaşamaktadır. Davis, tüm hayatını sorguladığı bu dönemde giderek kontrolünü yitirmektedir. Bir gün parasını kaptırdığı otomatı üreten şirkete bir şikayet mektubu yazar. Davis, bu mektup sayesinde şirketin müşteri temsilcisi Karen ile yakınlaşacak ve bu beklenmedik ilişki, hem Karen hem de Davis'in tekrar hayata sıkı sıkıya sarılmasını sağlayacaktır.

YENİDEN BAŞLA SEANSLAR

ÖLÜMCÜL OYUN

Türü: Dram, Korku, Gizem
Orijinal Adı: Ich seh ich seh
IMDb Puanı: 6.7
Yönetmen: Severin Fiala, Veronika Franz
Oyuncular: Lukas Schwarz, Elias Schwarz,
Ülke: AVUSTURYA

FRAGMAN:


KONU:
Sıcak bir yaz günü, 9 yaşındaki ikizler ıssız evlerinde annelerinin estetik ameliyattan dönüşünü beklemektedirler. Yüzü tamamen sargılar içinde eve gelen annelerinin değişik davrandığını fark eden çocuklar, gelenin kendi anneleri olup olmadığından şüphe duymaya başlarlar. Güven ve sevgi duyguları altüst olur.

ÖLÜMCÜL OYUN SEANSLAR

91.1

Türü: Komedi, Dram
Yönetmen: Mustafa Haktanır
Oyuncular: Hakan Kurtaş, Ali Barkın

FRAGMAN:


KONU:
Alper, en yakın arkadaşı Soner ve yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Hazan ile üniversiteden arkadaştır. Alper ve Hazan'ın ilişkileri son zamanlarda epey yıpranmıştır. Aynı kentin bir başka yerinde yirmili yasların başındaki Hakan, Barkın ve Serhat gerekirse ailelerinden para çalarak bir süre için yakındaki bir tatil beldesine gitmeyi planlamaktadır. Hakan babasının
arabasını, Barkın da annesinin cüzdanını çalınca artık o yolculuk hayal olmaktan çıkar. 12 yasındaki Mustafa ve arkadaşı Emre'nin derdi ise o yıllarda yayın hayatına yeni başlayan özel radyolardan birinde bir program yapmaktır. Emre'nin babası aracı olunca, kentteki özel radyolardan birine görüşmeye gitmişler ancak program için yalnızca Emre'ye olur verilmiştir. Mustafa'nın üzüntüsüne dayanamayan babası oğlu için yakın çevreye yayın yapabileceği bir verici imal etmeye karar verir ve iki yolun kesiştiği köşede umulmadık şekilde bu üç hikâye birbirine düğümlenir…

91.1 SEANSLAR

KIZKAÇIRAN

Türü: Komedi
Yönetmen: Korhan Uğur
Oyuncular: Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu

FRAGMAN:


KONU:
Ahmet eski aşkı Gül'ü evleneceği gün gelin arabasıyla düğünden kaçırır. Ahmet'in aynı zamanda Gül'e bir de sürprizi vardır. Kaçırılan tek kişi Gül değildir. Ahmet Gül'ü kaçırdığında bir planı yoktur. Köydeki dedesine götürmek isteyince abisinden yardım talep eder. Dedesinin köyüne ulaşana dek yolda başlarına birbirinden komik olaylar gelir.

KIZKAÇIRAN SEANSLAR

TÜRK LOKUMU

Türü: Komedi
Yönetmen: Deniz Denizciler
Oyuncular: Mustafa Topaloğlu, Oya Aydoğan

FRAGMAN:


KONU:
Türk Lokumu, bugüne kadar kendi halinde bir hayat yaşamış olan bir Anadolu gencinin bir anda değişimi, İstanbul'da süper lüks bir Amerikan kolejinde okuyan gençlerin eğlenceli, komik hayatları ve daha fazlası…

TÜRK LOKUMU SEANSLAR

BABA MİRASI

Türü: Komedi
Yönetmen: Sefa Özçelik
Oyuncular: Yakup Yavru, Mehmet Emin Eren, Mansur Ark

FRAGMAN:


KONU:
Babalarının vasiyeti üzerine köyde kalıp mirası hak etmek isteyen üç kardeşi, alışık olmadıkları köy hayatında çeşitli sürprizler beklemektedir.

BABA MİRASI SEANSLAR

CESUR HOROZ

Türü: Animasyon
Orijinal Adı: Un gallo con Muchos Huevos
Yönetmen: Gabriel Riva Palacio Alatriste
Ülke: Meksika

FRAGMAN:


KONU:
Bir Meksika animasyonu olan Cesur Horoz aynı zamanda dünya pazarına açılan ilk Meksika animasyonu olma özelliğini taşıyor. Genç horoz Toto, yaşadığı yer yok olma tehlikesiyle karşılaşınca, büyük bir direnişe hazırlanır.

CESUR HOROZ SEANSLAR

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir