5 Ocak 2018 01:15

Vizyonda 4 yeni film var!

Arif v 216 haftanın öne çıkan yapımı...

ARİF v 216Tür: Komedi
Yönetmen: Kıvanç Baruönü
Oyuncular: Cem Yılmaz, Ozan Güven, Seda Bakan, Zafer Algöz, Özkan Uğur

KONU:
Cem Yılmaz'ın senaryosunu kaleme alıp başrolünde yer aldığı Arif v 216, G.O.R.A filmiyle tanıştığımız Esnaf Arif ve Robot 216 karakterlerini yeniden bir araya getiriyor. G.O.R.A filminin sevilen ikilisi Arif ile Robot 216'nın yeniden bir araya geleceği film, karakterlerin 70'li yıllara yaptıkları zaman yolculuğu sırasında yaşananları konu ediniyor.

SEANSLAR

ÖLÜM ODASIIMDb puanı: 4.8
Tür: Gerilim
Orijinal Adı: The Vault
Yönetmen: Dan Bush
Oyuncular: James Franco, Taryn Manning
Ülke: ABD

KONU:
İki kız kardeş olan Leah ve Vee, ünlü bir gangsterin malına zarar veren abileri Michael'ı kurtarmak için banka soymak zorunda kalırlar. Fakat, soygun esnasında bankada bulunan para abilerini kurtarmaya yetmeyecektir. Ve bankanın müdür yardımcısı Ed Maas, paranın bir kısmını kendisinin alması karşılığında iki kız kardeşi alt kattaki kasaya götürmeyi teklif eder. Ancak, kasanın içindeki hiç umdukları gibi çıkmayacaktır.

SEANSLAR

İNGİLTERE BENİMIMDb puanı: 6.1
Tür: Dram, Biyografi
Orijinal Adı: England Is Mine
Yönetmen: Mark Gill
Oyuncular: Jessica Brown Findlay , Jack Lowden
Ülke: İngiltere

KONU:
Thatcher'ın Britanya'sı: İşsizlik, ayaklanmalar, çalkantılı bir toplumsal değişim. Gençlik yıllarında olan Morrissey tüm bu kaosun ortasında, müziğe karşı içinde yaratıcı bir kıvılcım hissetmektedir. Bir yandan şarkılar yazarken, bir yandan da izlediği konserler, dinlediği müzikler, okuduğu kitaplar hakkında dönemin dergilerine, fanzinlerine mahlaslarla eleştiriler göndermektedir. Hayata uyum sağlayıp gelecekle ilgili planlar yapmakta zorlanan Morrissey'in en büyük destekçisi, yakın arkadaşı Linder Sterling'dir. Ve ileride müzik tarihine damga vuracak The Smiths'i kuracakları müzisyenlerle yolları yavaş yavaş kesişmeye başlar.

SEANSLAR

BOBI: DİKENLERİN GÜCÜ ADINA!IMDb puanı: 6.5
Tür: Animasyon
Orijinal Adı: Bobby the Hedgehog
Yönetmen: Jianming Huang
Ülke: Çin

KONU:
Cesur ama dünya yansa umrunda olmayacak kadar umursamaz olan afacan kirpi Bobi, bir kaza sonrası hafızasını kaybeder. Dostu şair güvercin ile birlikte unuttuğu şeyleri yeniden hatırlamak için çıktığı yolculuğunda arkadaşlığın ve sorumluluk sahibi olmanın gerçek anlamını öğrenecek ve tüm hayvanlar alemini etkileyecek bir tehdide karşı bütün hayvanların birlikte hareket etmesini sağlayacaktır.

SEANSLAR

Yorumlar
  • Allah aşkına, bu ülkede sanat danışmanı yok mu? tv lerde program yapanlar türk sinemasına gönül verenler bir taneniz de çıkıp şu adamın ucuz basit sıradan filmlerini eleştirmiyorsunuz. Bu adam kendi söylüyor kendi gülüyor. Yaptığı bütün sinema filmleri rezalet ötesi...

  • Arifv2016 çok berbat film komik değil paranızı çöpe atmayın başkalarına para kazandırmayın giden pişman olacaktır

  • ARİF V 216 SON YARIM SAATİ UYUDUM.FİLM BOYUNCA GÜLMEYİ DENEDİM HATTA KENDİMİ ZORLADIM AMA NAFİLE.

  • 2016VArif çok kötü bir film,paranıza yazık

  • Arif V216 , filme gitmiş arkadaşlardan yorum alabilir miyiz?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir