3 Mart 2016 17:06

Vizyonda 6 yeni film var

'5. Dalga' ve 'Kod Adı: Londra' haftanın öne çıkan yapımları...

5. DALGATürü:
Bilim-Kurgu
Orijinal Adı: The 5th Wave
IMDb Puanı: 5.5
Yönetmen: J Blakeson
Oyuncular: Chloë Grace Moretz, Matthew Zuk
Ülke: ABD

FRAGMAN:

KONU:

Öldürücü gücü gitgide artan dört saldırı dalgası dünyanın büyük bir kısmını kırıp geçirmiştir. Korku ve güvensizliğin hüküm sürdüğü bir ortamda, Cassie umutsuzca erkek kardeşini bulmaya çalıştığı bir koşturmacanın içindedir. Kaçınılmaz ve ölümcül 5. dalgaya hazırlanırken, genç kız kendisinin son umudu olabilecek genç bir adamla işbirliği yapar, tabii ona güvenebilirse.

5. DALGA SEANSLAR


KOD ADI: LONDRATürü:
Aksiyon
Orijinal Adı: London Has Fallen
IMDb Puanı: 6.5
Yönetmen: Babak Najafi
Oyuncular: Gerard Butler, Aaron Eckhart, Morgan Freeman
Ülke: ABD

FRAGMAN:

KONU:

Kod Adı: Olympus´ta Beyaz Saray´da başkanı kurtarmayı başaran özel koruma Mike Banning bu kez, başkanla beraber Londra´da mahsur kalır.

KOD ADI: LONDRA SEANSLAR

CEBERRUTTürü:
Korku
Yönetmen: Özgür Yelence
Oyuncular: Özgür Yelence, Merve Akaydın

FRAGMAN:

KONU:

İnternet fenomeni olmak için Youtube’ta video yayınları yapan dört üniversiteli genç, uyduruk videolarla bir türlü istedikleri sonuca ulaşamazlar. Yeni videolar çekmek için internet araştırması yapan gençler, bir villada yaşanan enteresan hikayeye rastlarlar. Fenomen olmak için, yaşanan trajik hikayenin iyi bir malzeme olacağını düşünen gençler hocalarının da yardımıyla villayı kiralarlar. Birkaç gergin görüntü çekmek isteyen gençler, kendilerini bu villada hiç ummadıkları korku dolu olayların içinde bulacaklardır.

CEBERRUT SEANSLAR

BABALAR SAVAŞIYORTürü:
Komedi
Orijinal Adı: Daddy's Home
IMDb Puanı: 6.4
Yönetmen: Sean Anders
Oyuncular: Will Ferrell, Mark Wahlberg
Ülke: ABD

FRAGMAN:

KONU:

Film, karısının iki çocuğuna en iyi üvey baba olmak için çabalayan, ancak çocukların başıboş gerçek babalarının gelmesiyle çocukların sevgisi için rekabet etmek zorunda kalan iyi huylu bir radyo yöneticisinin karşılaştığı sorunları konu alıyor.

BABALAR SAVAŞIYOR SEANSLAR

KAÇMA BİRADERTürü:
Komedi
Yönetmenler: Murat Kaman, Defne Deliormanlı
Oyuncular: Zafer Algöz, Melek Baykal

FRAGMAN:

KONU:

Film, sevdiği kız için Yozgat’tan İstanbul’a kaçan en küçük oğullarının peşinden İstanbul’a gelen, her bir üyesi birbirinden değişik, birbirinden komik Yozgatlı Kolçak Ailesi’nin hareketli ve eğlenceli Taksim macerasını anlatıyor.

KAÇMA BİRADER SEANSLAR

ALİ KUNDİLLİ 2Türü:
Komedi
Yönetmen: Faruk Aksoy
Oyuncular: Cem Gelinoğlu, Zeynep Aktuğ

FRAGMAN:

KONU:

Filmde, 8 aylık hamile eşi İlknur’un bitmek tükenmek bilmeyen isteklerini yerine getirmek için seferber olan ve hayal bile edilemeyecek durumlara düşen Ali Kundilli’nin babalık yolundaki macerasını, İlknur’un birbirinden ilginç istekleri ve akıl almayan hamile kaprisleri karşısında Ali Kundilli’nin yaşadığı olaylar anlatılıyor.

ALİ KUNDİLLİ 2 SEANSLAR


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir