10 Mart 2016 16:54

Vizyonda 6 yeni film var

'Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1' ve 'Annemin Yarası' haftanın öne çıkan yapımları.

UYUMSUZ SERİSİ: YANDAŞ BÖLÜM 1Türü:
Bilim-Kurgu, Aksiyon
Orijinal Adı: The Divergent Series: Allegiant
IMDb Puanı: 5.8
Yönetmen: Robert Schwentke
Oyuncular: Shailene Woodley, Zoë Kravitz, Naomi Watts
Ülke: ABD

FRAGMAN:KONU:

Uyumsuz serisinin üçüncü filmi Yandaş, Tris ve Dört’ü, öncekinden çok daha tehlikeli yeni bir dünyaya götürüyor. Uyumsuz’da sistemi alt üst eden bilgileri ortaya çıkardıktan sonra, Tris ve Dört’ün, Şikago’yu çevreleyen duvarların dışına kaçması gerekmektedir. Hayatlarında ilk defa, bildikleri tek şehri ve akrabalarını bırakmak zorundadırlar. Dışarı çıktıklarında, yeni öğrendikleri gerçekler karşısında eski bildiklerinin hiçbirinin geçerliliği kalmaz. Tris ve Dört’ün, Şikago duvarlarının arkasında devam etmekte olan ve bütün insanlığı tehdit eden savaşta kimden yana olacaklarına hızlı bir şekilde karar vermesi gerekmektedir. Tris hayatta kalabilmek için cesaret, sadakat, fedakarlık ve aşk arasında imkansız bir seçim yapmaya mecbur bırakılır.

UYUMSUZ SERİSİ: YANDAŞ BÖLÜM 1 SEANSLAR

ANNEMİN YARASITürü:
Dram
Yönetmen: Ozan Açıktan
Oyuncular: Ozan Güven, Meryem Uzerli, Belçim Bilgin

FRAGMAN:KONU:

Salih 18 yaşına geldiğinde kayıp ailesini bulmak üzere yetimhaneyi terk eder ve babasını ararken bir çiftlikte işe başlar. Hiç beklemediği bir anda hayalindeki yuvayı bulmuştur. Heyecan ve tansiyon yükseldikçe yeni sırlar da su üstüne çıkar. Salih geçmişinden kurtulup bu yuvada mutlu olabilecek midir?

ANNEMİN YARASI SEANSLAR

NACİYETürü:
Gerilim, Dram
Yönetmen: Lütfü Emre Çiçek
Oyuncular: Derya Alabora, Esin Harvey

FRAGMAN:


KONU:

Her kadının kendine ait bir odaya ihtiyacı olması gibi Naciye’nin de kendine ait bir yere ihtiyacı var. Adadaki ev onun “güvenli” sığınağı, her şeyden öte onun kendi yeri. O evi ve içindekileri kanının son damlasına kadar koruyacak. Bengi ise hamile. Hem kendisiyle, hem doğmamış çocuğuyla, hem de Bengi için her şeyin en doğrusuna, tüm iyi niyetiyle karar veren kocasıyla ilişkileri karışık. Kocasının, ondan habersiz kiraladığı adadaki eve hafta sonu için kalmaya gidiyorlar. Bengi tüm bu plan program konusunda da, genel olarak hayatı konusunda pek hevesli değil, daha ziyade tedirgin.

NACİYE SEANSLAR

KOLPAÇİNO 3. DEVRETürü:
Komedi
Yönetmen: Şafak Sezer
Oyuncular: Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Erkan Petekkaya

FRAGMAN:

KONU:

Özgür, Sabri’nin ihanetinden sonra karısı Cemile’den ayrılmıştır. Özgür, oturduğu villayı eskiden olduğu gibi filmcilere kiraya vermekte ve oradan gelen para ile geçinmektedir. Bir tartışma esnasında "Başkan" lakaplı mafya babasının adamlarından birinin telefonu Özgür’ün telefonuyla karışır. Özgür, kendi villasının kirasını beklerken zarfta yirmi adet bir milyon dolarlık banknot olduğunu farkeder ve paraların üstüne yatıp kaçış planları yapmaya başlar. Fakat Başkan, bunu Özgür ve arkadaşlarının yanına bırakmamaya kararlıdır.

KOLPAÇİNO 3. DEVRE SEANSLAR

ROMA'DA AŞK BAŞKADIRTürü:
Romantik, Komedi
Orijinal Adı: All Roads Lead To Rome
IMDb Puanı: 4.8
Yönetmen: Ella Lemhagen
Oyuncular: Sarah Jessica Parker, Rosie Day
Ülke: İspanya

FRAGMAN:

KONU:

New York’lu bekar anne Maggie, sorunlu kızı Summer’la baş başa vakit geçirmek için İtalya tatiline çıkmaya karar verir. Gençlik yıllarını geçirdiği Toskana’ya vardıklarında ilk aşkı Luca’yla karşılaşan Maggie, Luca’nın evli olmadığını öğrenince heyecanlanır. Luca’nın çılgın annesi Carmen Roma’daki sevgilisiyle gizlice evlenme planları yaparken, bu tatile zorunlu olarak gelen Summer ise bir an önce New York’a dönmek istemektedir. İkisi işbirliği yaparak gizlice Roma’ya kaçar. Maggie ve Luca da onları aramak üzere Roma’ya doğru yollara düşer.

ROMA'DA AŞK BAŞKADIR SEANSLAR

HASRETTürü:
Dram
Orijinal Adı: Hasret: Sehnsucht
Yönetmen: Ben Hopkins
Oyuncular: Isa Çelik, Bilge Güler
Ülke: Türkiye, Almanya

FRAGMAN:

KONU:

Ben Hopkins´in yönettiği Hasret, bir yönetmenin, İstanbul´da belgesel çekerken şehrin farklı dokularını yavaş yavaş keşfetmeye başlamasını konu alıyor.

HASRET SEANSLAR

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir