24 Mart 2016 17:17

Vizyonda 6 yeni film var

Batman v Superman: Adaletin Şafağı sinemalarda...

BATMAN V SUPERMAN: ADALETİN ŞAFAĞITürü: Aksiyon, Macera, Fantastik
Orijinal Adı: Batman v Superman: Dawn of Justice
IMDb Puanı: 8.1
Yönetmen: Zack Snyder
Oyuncular: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jesse Eisenberg
Ülke: ABD

FRAGMAN:


KONU:

Dünya gerçekte ne tür bir kahramana ihitiyaç duyduğuna karar vermek için çabalarken, kontrolsüz bir şekilde hareket eden süper kahramanın eylemlerinden duyulan endişe, Gotham Şehri'nin sahip olduğu, zorlu ve güçlü, ama yasa dışı, gönüllü koruma görevlisini Metropol'ün modern zamanlardaki en saygı değer kurtarıcısı yapmıştır. Böylece Batman ve Superman'in arasındaki savaşla yeni bir tehdit yükselir; insanlık şimdiye kadar görülmemiş büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır.

BATMAN V SUPERMAN: ADALETİN ŞAFAĞI SEANSLAR

AZAZİL 2: BÜYÜTürü:
Korku
Yönetmen: Mustafa Özen
Oyuncular: Sertan Erkaçan, Tuğçe Kurşunoğlu

FRAGMAN:

KONU:

Sedat işinde başarılı ancak özel hayatında bir o kadar başarısız ve mutsuz genç bir adamdır. Özellikle küçük kızları İlayda doğduktan sonra karısı Aylin ile ilişkileri gün geçtikçe kötüye gider. Karşısına çıkan genç ve güzel bir kadın olan Esma, Sedat'i kısa sürede kendine aşık eder ve Sedat'ın zaten çatırdamak üzere olan evliliğini yerle bir eder. Ancak yerle bir olan sadece Sedat'ın evliliği değildir. Zaman içinde Sedat, Aylin ve küçük kızları İlayda çok kuvvetli bir büyünün etkisinde kalır. Azazil'in yeni hedefi aralarındaki bağ zayıflamış olan bu ailedir.

AZAZİL 2: BÜYÜ SEANSLAR

LEBLEBİ TOZUTürü:
Komedi
Yönetmen: Hakan Eser
Oyuncular: Fulden Akyürek, Metin Yıldız

FRAGMAN:

KONU:

Birbirlerini çok seven üç arkadaş, hayatlarının vurgununu yapmak üzere Çorum'a giderler. Planları ise Çorum'da düzenlenen 'Medeniyetler Canlanıyor' etkinliğinde Çorum'un tarihi eserlerini çalmaktır. Ancak bu sefer, evdeki hesap çarşıya uymaz ve kendilerini hiç hesaba katmadıkları olayların içinde bulurlar.

LEBLEBİ TOZU SEANSLAR

SOL ŞERİTTürü:
Komedi
Yönetmen: İnci Balabanoğlu Ahıska
Oyuncular: Sertan Erkaçan, Deniz Baysal

FRAGMAN:

KONU:

Çocukluktan beri birbirinden ayrılmayan üç arkadaş Cem, Barış ve Volkan; Cem'in düğünü için Ankara'dan Denizli'ye doğru yola çıkmaya hazırlanmaktadır. Fakat daha yolculuk başlamadan aksilikler başlar. Arabaları çalınan, bu yetmezmiş gibi peşlerine takılan mafyadan kaçmaya çalışan kahramanlarımızın başına türlü belalar gelirken, düğün evindeki krizler de komik ve macera dolu bir yol hikayesine eşlik edecektir. Bu yol hikayesinin sonu bir düğüne mi yoksa bir bilinmeze mi çıkacaktır...

SOL ŞERİT SEANSLAR

HATIRALARIN MASUMİYETİTürü:
Belgesel
Yönetmen: Grant Gee

FRAGMAN:

KONU:

Orhan Pamuk, 28 Nisan 2012'de İstanbul'da, 29 Ağustos 2009'da yazdığı Masumiyet Müzesi romanı ile aynı adı taşıyan bir müze açar. Türkiye'de en çok okunanlar arasına giren roman, 1975 ile 1984 yılları arasında İstanbul'da, varlıklı bir iş adamı olan Kemal ve onun kuzeni genç ve yoksul Füsun'un arasındaki unutulmaz ve hazin aşkı anlatıyor. Masumiyet Müzesi ise bu unutulmaz aşkın ve İstanbul'un, parçalarına dokunabildiğimiz, onları hissedebildiğimiz rüyaların gerçeğe dönüştüğü hayali ama gerçek bir müze. Müzenin içindeki eşyalar, romana konu olan ve 1970'lerin İstanbul'unda yaşanmış talihsiz aşkın izlerini taşıyor… Film, eşyalardan hareketle şehrin büyülü kimyası, manzarası ve aşk hikayelerine doğru bizi eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor. Başarılı belgeselci ve klip yönetmeni Grant Gee'nin kişisel merakıyla başladığı Masumiyet Müzesi yolculuğunu gerçekle hayalin, yazarla karakterlerin ve aşk ile İstanbul'un iç içe geçtiği bir filme dönüşüyor.

HATIRALARIN MASUMİYETİ SEANSLAR

HAYATIMIN YOLCULUĞUTürü:
Macera, Komedi
Orijinal Adı: A Walk in the Woods
IMDb Puanı: 6.3
Yönetmen: Ken Kwapis
Oyuncular: Robert Redford, Nick Nolte
Ülke: ABD

FRAGMAN:

KONU:

Eşi ve ailesiyle rahat ve huzurlu bir hayata başlamadan evvel Amerika'nın en zorlu parkurunda yürüyüş yapmaya karar veren Bill, hiçbir yakın arkadaşını ikna edemeyince çok uzun süredir görüşmediği eski dostu Katz'ı arar. Katz ise kendi sorumluluklarından kaçmak için bu yürüyüşün müthiş bir fırsat olduğunu düşünür ve teklifi kabul eder. Farklı arayış ve
düşüncelerle çıkılan yolculuk, iki eski dostun hayatta kalma ve yürüyüşü layığıyla tamamlama mücadelesine dönüşür. İki kafadar sınırları zorladıkça eğlencenin arttığını keşfeder...

HAYATIMIN YOLCULUĞU SEANSLAR


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir