1 Nisan 2016 08:44

Vizyonda 8 yeni film var

'Deliormanlı', 'Yitik Kuşlar' ve 'Somuncu Baba: Aşkın Sırrı' haftanın yerli yapımları...

DELİORMANLITürü: Dram, Aksiyon
Yönetmen: Murat Şeker
Oyuncular: Sarp Levendoğlu, Birce Akalay

FRAGMAN:KONU:
Savaş Türkyılmaz, "Deliormanlı" lakaplı, Avrupa şampiyonu milli bir boksördür. Karısı öldükten sonra ringleri bırakan Deliormanlı, ortadan kaybolur. Annesinin tedavi masraflarını karşılamak için ringlere geri dönme kararı alan Deliormanlı'nın yolu, kendisiyle röportaj yapmak isteyen ünlü televizyoncu Hülya Yiğit ile kesişir. Büyük final maçına hazırlanan Deliormanlı ve Hülya'nın bu yoldaki en büyük engeli ise ünlü menajer ve mafya babası Tahsin Kara'dır. Ayrı amaçlar için aynı yola çıkan ikiliyi, aksiyon, dram ve aşk dolu bir macera bekliyordur.

DELİORMANLI SEANSLAR

CLOVERFIELD YOLU NO: 10Türü: Gerilim
Orijinal Adı: 10 Cloverfield Lane
IMDb Puanı: 7.8
Yönetmen: Dan Trachtenberg
Oyuncular: John Goodman, Mary Elizabeth Winstead
Ülke: ABD

FRAGMAN:KONU:
Büyük bir trafik kazası geçiren Michelle, gözlerini yer altında konumlanmış bir sığınakta açar. Yanında ise, dışarıda kimyasal bir saldırı olduğunu ve kesinlikle dışarıya çıkamayacaklarını iddia eden iki yabancı adam vardır...

CLOVERFIELD YOLU NO: 10 SEANSLAR

SOMUNCU BABA: AŞKIN SIRRITürü: Dram, Tarihi
Yönetmen: Kürşat Kızbaz
Oyuncular: Furkan Palalı, Ali Sürmeli, Gürkan Uygun

FRAGMAN:KONU:
Somuncu Baba: Aşkın Sırrı filminde genç bir dervişin ilahi aşkı arayışı ve bu uğurdaki zorlu mücadelesi, epik bir dil ve anlatım ile sevda, ayrılık, sabır ve tevazu gibi temalar üzerinden işleniyor. Film aynı zamanda Somuncu Baba'nın aşkı arama yolunda Hicaz'dan Şam'a ve Bursa'dan Aksaray'a uzanan hikayesiyle bir yol filmi olma özelliği de taşıyor.

SOMUNCU BABA: AŞKIN SIRRI SEANSLAR

KARTAL EDDIETürü: Dram, Spor
Orijinal Adı: Eddie the Eagle
IMDb Puanı: 7.5
Yönetmen: Dexter Fletcher
Oyuncular: Taron Egerton, Hugh Jackman
Ülke: ABD, İngiltere, Almanya

FRAGMAN:KONU:
Atletik özelliklere sahip olmamasına rağmen Eddie, hayatını tek bir amaca, Olimpik bir sporcu olmaya adar. Eddie kayakla atlamaya başlamadan önce bir çok spor dalında şansını dener. 1984 Kış Olimpiyatları'nda İngiliz takımına giremez ve dalını kayakla atlama olarak değiştirir. İnatçı ve karizmatik koçunun yardımı ile 1988 Calgary Kış Olimpiyatlarında bir imkansızı başararak dünya çapında spor tutkunlarının kalbini kazanmayı başarır.

KARTAL EDDIE SEANSLAR

BİR DİLİM AŞKTürü: Romantik, Komedi
Orijinal Adı: My Bakery In Brooklyn
Yönetmen: Gustavo Ron
Oyuncular: Aimee Teegarden, Linda Lavin
Ülke: ABD, İspanya

FRAGMAN:KONU:
Aynı trafik kazasında anne babalarını yitiren kuzenler Vivien ve Chloe'yi halaları büyütür. Halaları öldüğünde, büyük yatırımlar yaptığı pastanesini iki kuzene eşit hisselerle miras bıraktığı anlaşılır. Ancak pastane borç içinde yüzmektedir. Kuzenler bir yandan pastaneye el konulmaması için çabalarken, bir yandan da pastacılık konusundaki farklı görüşleri yüzünden birbirlerine düşer. Aşk ise bu pastanenin olmazsa olmazlarındandır. Chloe uzun zamandır peşinden koşan ünlü şefi görmezden gelmeye, Vivien ise en büyük düşmanları yakışıklı bankacı Paul'un ilgisine karşı koymaya çalışmaktadır.

BİR DİLİM AŞK SEANSLAR

YİTİK KUŞLARTürü: Dram, Tarihi
Yönetmen: Aren Perdeci, Ela Alyamaç
Oyuncular: Dila Uluca, Hegos Agopyan

FRAGMAN:KONU:
1915 yılında, Anadolu'da bir Ermeni köyünde, varlıklı bir ailenin çocukları olan Maryam ve Bedo günlerini yaramazlık yaparak ve gizli güvercinliklerinde oyunlar oynayarak geçirirler. Çocuklar bir gün ormanda küçük mavi bir kuş bulurlar ve bir sabah annelerinden habersiz kuşa bakmak için evden kaçarlar. Gizli güvercinliklerinden döndüklerinde ev bomboştur. Köyde de kimsecikler kalmamıştır ve köy adeta hayalet bir köye dönüşmüştür. Artık çocukları zorlu bir macerada beklemektedir, acaba kaybettikleri ailelerine kavuşmaları mümkün olacak mıdır?

YİTİK KUŞLAR SEANSLAR

SUİKASTÇITürü: Dram, Aksiyon
Orijinal Adı: Nie Yin Niang (The Assassin)
IMDb Puanı: 6.4
Yönetmen: Hsiao-Hsien Hou
Oyuncular: Chen Chang, Qi Shu
Ülke: Tayvan, Fransa, Çin, Hong Kong

FRAGMAN:KONU:
9. Yüzyılda Çin'de büyük iktidar savaşları verilmektedir. Merkeze karşı en büyük muhalefeti yürüten Weibo Hanedanı'nda üst düzey bir görevde olan bir generalin 10 yaşındaki kızı Yinniang, bir rahibe tarafından kaçırılır. Dövüş sanatlarında ustalaşan Yinniang, zalim ve yozlaşmış bürokratları öldürmek üzere eğitilir ve eşsiz bir suikastçıya dönüşür. Bir suikastta başarısız olduğunda küçüklüğünden beri eğitmenliğini yapan rahibe, Yinniang'ın bir takım duygusal zaaflarından kurtulup çelik gibi keskinleşmesi için ona zor bir görev verir: Hem kuzeni olan hem de beşik kertmesi Ti'an Jian'ı öldürmek için doğduğu topraklara gönderilecektir.

SUİKASTÇI SEANSLAR

SAVVA KÜÇÜKSAVAŞÇITürü: Animasyon
Orijinal Adı: Savva. Serdtse voina
Yönetmen: Maksim Fadeev
Ülke: Rusya

FRAGMAN:KONU:
Bir zamanlar beyaz kurtlar krallığı tarafından korunan köy, beyaz kurtların toplu şekilde kaybolmalarından sonra acımasız sırtlanlar için basit bir av haline gelmiştir. Savva, sırtlanların köyü bastığı bir gece ormana kaçmayı başarır ve Angee isimli beyaz kurt tarafından kurtarılır. Angee, Savva'ya güçlü bir sihirbazın yetiştireceği bir savaşçının köyünü kurtaracağını söyler. Fakat önce sihirbazı, kötü 3 başlı maymun kraliçesi Jozee'nin tutsaklığından kurtarmak gerekecektir.

SAVVA KÜÇÜKSAVAŞÇI SEANSLAR

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir