28 Ağustos 2010 00:00

Vizyonda restleşme!

“New York’ta Beş Minare” ve “Kurtlar Vadisi Filistin” aynı gün vizyona giriyor.

Gişe açısından en kârlı tarihin 5 Kasım olacağına karar veren her iki yapımcı da geri adım atmamaya kararlı.

Tatili hesapladılar
Gişe başarısında vizyon tarihinin de önem taşıması yüzünden merakla beklenen iki Türk filmi karşı karşıya geldi. Hem Mahsun Kırmızıgül hem de Pana Film, kurban bayramı öncesinde vizyona girmek için hazırlık yaptı. Ve yapımcılar bayramdan bir hafta önce vizyona girerlerse tatil boyunca iyi gişe yapacakları inancıyla birbirlerinden habersiz 5 Kasım’da karar kıldı.

NEW YORK'TA BEŞ MİNARE FİLMİNİN FRAGMANI

NEW YORK'TA BEŞ MİNARE FİLMDEN KARELER (FOTO-GALERİ)KURTLAR VADİSİ FİLİSTİN FİLMİNİN BU SAHNELERİ YANMIŞTI (FOTO-GALERİ)Geri adım atan yok
Şimdi her iki taraf da vizyon tarihini değiştirmeye yanaşmıyor, tarihi bir hafta geri ya da bir hafta ileri kaydırma önerilerine sıcak bakmıyor. Bu nedenle “Kurtlar Vadisi Filistin” ile “New York’ta Beş Minare”yi çok büyük bir rekabet bekliyor. Restleşmenin filmlere yarar mı yoksa zarar mı getireceği, bayramdan sonra belli olacak.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir