13 Ekim 2015 10:44

Volkswagen skandalı film oluyor

Leonardo DiCaprio Volkswagen skandalının filmini çekecek.

Hollywood, dünyada şok etkisi yaratan Volkswagen skandalına ilgisiz kalmadı.

Leonardo DiCaprio’nun yapım şirketi Appian Way ve Paramount Pictures'ın skandalı filme çekmek için kollar sıvadığı konuşuluyor.İki şirket senaryo çalışmalarına başladı bile. Senaryonun New York Times adına çalışan gazeteci Jack Ewing tarafından kaleme alınması bekleniyor.

Dünyaca ünlü otomotiv firmasının dünyada 11 milyon dizel motorlu aracının emisyon testlerinde hileli yazılım kullanması şok etkisi yaratmıştı.Dizel motorların emisyon değerleriyle oynadığı iddia edilen Volkswagen sadece ABD’de 18 milyar dolarlık bir ceza ile karşı karşıya.Yorumlar
  • hocam sen yine oscar alamıcan boşa bu çaba :D

  • Hep diyorum. VW birilerinin tekerine çomak soktu. Şimdi o birileri VW'yi batırmak için herşeyi yapıyor. Eminim ki bu filmde sipariş bir filmdir. Kamuoyu kazanmak için.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir