22 Nisan 2004 20:54

Wachowski'lere Yakışır

Matrix yaratıcılar hayal mahsüllerinden bıkmıyor. İşte yeni projeleri!

Matrix'lerin yaratıcısı Andy ve Larry Wachowski'nin yeni projelerini merak ettiğinizi biliyoruz, işte o yüzden her fırsatta sizi bilgilendiriyoruz. Biraderlerin şimdi de film setlerinden şöyle bir uzaklaşıp yeni hedef olarak bir çizgi romana hayat vermeye soyundular: Doktor Frankenstein!Biraderler, Mary Shelley'in klasik romanının fütürist ve şiddet dolu bir versiyonu olarak özetledikleri yeni eserlerini kendi yayınevleri olan Burlyman Entertainment altında yayınlayacaklar. Bu eski klasiğin yeni ve cesur versiyonundan çok şey beklediğimizi itiraf edelim zira işin kreatif kısmı Matrix filmlerinin de tasarımcıları olan Geoffrey Darrow ve Steve Skroce'ye emanet edilmiş.Kısaca sıkı durun...
Yorumlar
  • zaten bu romanın harika bir filmi çekilmiş ve robert de niro müthiş oynamıştı neden tekrarını merak edelim?

  • wachowskiler den bence bi daha bişi çıkmaz.adamlar matrix te bi film yapmadılar bence sadece senaryoyu yazdılar..filmse tamamiyle set ekibinin ortak bir ürünü sonucu ortaya çıktı..ha onlar son kararı vermişlerdir o ayrı mesele..ben onları yönemen olarak değil bi çizgi roman yazarı olarak görüyorum..

  • ilginç...

  • (sutuyum)Merakla bekliyorum

  • artık ne yapacaklarına bir karar verseler de izlesek...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir