13 Mayıs 2003 23:41

Wang, Sandler ve Ziyi

Duman ve Blue In The Face gibi filmleriyle bağımsız sinema içinde dikkat çekici bir yer edinmeyi başaran Wayne Wang, son filmi olan Jennifer Lopez ve Ralph Fiennes'li romatik komedi Aşk Masalı ile herkesi şaşırtmıştı. Yönetmenin yeni projesi belli oldu. Good Cooks, Likes Music isimli bir proje için anlaşma imzaladı.Annesiyle birlikte römork parkında yaşayan sevimli bir aylağın hikayesini anlatan filmde, aylağı canlandıracak olan Adam Sandler'a, Kaplan ve Ejderha filminden tanıdığımız Zhang Ziyi eşlik edecek. Kadroya dahil olan isimlere bakarak ilginç bir proje olacağını şimdiden söyleyebiliriz.Wang, son dönem çektiği filmler ile, küçük bir başyapıt olarak kabul edilen Duman'ı aratamaya devam ediyor. Dileriz bu durum, bundan sonraki projelerinde de devam etmez.
Yorumlar
  • wang'in duman filmindeki estetik çabaları yerini gişe başarısı kaygılarına bırakmış gibi görünüyor. amerika adamı bu hale getiriyor demek ki!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir