27 Aralık 2004 16:52

Ward İşine Döndü

Morton kaprisli de olsa Sutherland'in filmi bitecek

Yeni Zelandalı yönetmen Vincent Ward'ın, Kiefer Sutherland ve Samantha Morton'ın başrollerini paylaştığı River Queen'in başına geçtiğini ve talihsiz günler yaşadığını duyurmuştuk. Daha başlar başlamaz iptal olan çekimlerden sonra yapımdan ayrılan Ward sonunda ikna edildi ve filmin başına döndü.Önce Morton'ın sudan kaptığı mikrop yüzünden çekimler iptal olmuş daha sonra hava koşulları devam edilmesine müsaade etmemişti. Bundan sonrası gizli tutulsa da setten dedikodular sızmaması mümkün değildi. Anlatılanlara bakılırsa Samantha Morton'ın kaprislerine dayanamayan yönetmen çantasını toplayıp her şeyi olduğu gibi bırakmış. Artık nerdeyse post prodüksiyon aşamasına gelen filmi tamamlaması için ortak yapımcı olan Anglo-Kiwi firması araya girmiş ve Ward zor da olsa ikna edilmiş.Kayıp oğlunu arayan bir annenin koloniciler ve yerliler arasında süren savaşın ortasında kaldığı hikaye Mart ayında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.
Yorumlar
  • alien 3'un hikayesi..

  • what dreams may come (aşkın gücü ) filmini yoneten ve ailen ûn hikayesi kendine ait olan bu yonetmenin bu filmini merakla bekliyorum...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir