8 Haziran 2005 11:29

We3 Katilleri

Çizgi dünyadan alışılmadık bir grup

New Line, DC Comics dünyasından alışılmadık üç karakteri beyazperdeye taşıyacak. Stüdyo, robot katillere dönüştürülen üç ev hayvanının hikayesini kendi ismiyle We3 olarak beyazperdeye taşıyacak.We3, Grant Morrison tarafından yaratılmış ve X-Men çizerlerinden Frank Queilty tarafından resmedilmişti. New Line filmin senaryosunu da yazması için Morrison'la görüşmelere başlamış bile.Bandit adlı bir köpek, Tinker adlı bir kedi ve Pirate adlı bir tavşan evlerinde kendi hallerinde yaşarken devlet tarafından kaçırılır. Kısa sürede profesyonel katillere dönüştürülen sevimli hayvanlarımız alışık olmadıkları bir dünyada hayatta kalma savaşı vermeye başlarlar.
Yorumlar
  • genellikle çizgi filmlerde animasyonlarda son senelerde başarılı olan Hollywood,New Line,Pixar yada diğerleri yine iyi bir iş çıkaracak gibi gözüküyor...

  • hoş ya çok hoşuma gitti.komik olacak gibi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir