12 Haziran 2006 15:14

Weir'siz Olsa Da...

Kaptanın yolu açık

Johnny Depp ve Peter Weir'in Shantaram için biraraya gelecekleri haberiyle oldukça heyecanlanmıştık. Variety'nin yazdığına göre Warner Bros. ve Weir yollarını ayırdı.Depp ve Russell Crowe'un Gregory David Roberts'ın romanı Shantaram'ın hakları ve beyazperde uyarlaması için büyük bir savaşa girdiklerini duyurmuştuk. Galip, Warner'ın kitabın haklarını satın almasıyla Depp olmuştu.Hemen çalışmalara başlayan stüdyo kitabın senaryolaştırılması için Eric Roth'la da anlaşmaya varmıştı. Açık açık söylenmiyor olsa da Weir'ın senaryodan memnun olması ve yapımcıların da değişiklik istememesi yönetmenin yapımdan ayrılmasıyla sonuçlanmış.Depp'in Avusturalyalı bir eroin satıcısını canlandıracağı ve Afganistan'da bir halk lideri haline geleceği iddialı yapımda başrolü bırakmayacağı düşünülüyor. Filmin çekimleri ise planlandığı gibi 2007 baharında yapılacak.
Yorumlar
  • Ama kabul edelim peter weir olsaydı eminim bu film çok daha farklı olurdu. Demekki adam kendi kafasında bişeyler düşündü ama yapımcı şirket istemedi olur böyle anlaşmalıklar. Film için en uygun olan neyse o olsun umarım bir daha böyle aksaklıklar yaşanmaz...

  • P.Weir büyük kayıp değil ki burada

  • depp varsa herşey olur bence...başka söze gerek yok .....

  • weirsizde olabileceğini düşünüyorum ne olursa olsun sonuçta görünüşe göre depp oynucak filmde ve pek bi sorun olacağını sanmıyorum. zaten weirin yerine routh ile anlaşmaları bile olumlu bi olay. bu değişikliğin olumsuzlukla sonuçlancağını pek düşünmüyorum. zaten deppin bu rolü çok istediğini biliyoruz ve bütün hünerlerini bu filmde bi kat daha arttıracağını ve bence özlemle beklediği oscarı kucaklıyacağını düşünüyorum.sanırım depp için sölenebilecek iki söz var1.aykırı rollerin aranan asi adamı2.depp varsa sorun yok..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir