14 Ocak 2005 14:35

Wesker Kıyameti Atlattı

Ölümcül Deney'den süper dedikodular

Resident Evil adlı popüler video oyununun ilk uyarlaması 2002'de beyazperdedeydi ve tek kelimeyle oyunun hayranları büyülenmişti. Film bu kadar beğenilince ikincisi gecikmedi ve Ölümcül Deney: Kıyamet geçtiğimiz yıl sinema tarihindeki yerini aldı.İlk filmi bastıran açılış hasılatıyla üçlemeyi garantilediğini duyurduğumuz serinin yeni filmi Resident Evil: Afterlife adıyla karşımıza çıkacak ama hangi yeni karakterler beyazperdede boy gösterecek? Albert Wesker'le başlasak?Moviesonline'ın bildirdiğine göre senaryosu hala saklanan yeni filmde karşımıza çıkması garantilenen en yeni karakter Wesker. Üçüncü filmin muhtemelen ikincisinin kaldığı yerden devam edeceğini biliyorduk ve nitekim öyle olmasına karar verilmiş. Oyunun hayranlarının yakından tanıdığı kötü adamımız Wesker, Afterlife'da Umbrella'ın çok güçlü bir bio-organik silahının, Alice, hala varolduğunu ve kıyamet şehri Raccoon'dan kurtulmayı başarmış bir grup tarafından laboratuardan kaçırıldığını öğreniyor. Wesker, Alice'in, Umbrella her ikisinin de peşinde. Bu haber şimdilik doğrulanmadı ve tamamen dedikodu boyutunda ancak tüm Ölümcül Deney hayranları, ekrandaki Wesker'i hayal etmeye başladılar bile. Cool görüntüsünü beyazperdede de koruyacağı muhakkak olan Wesker'in filmde süper güçlerinin olup olmayacağını henüz bilmiyoruz ama Afterlife'le ilgili tüm gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • Ben Wesker den fazla bir şey beklemiyorum 3. filmde ne yaptığını gördük mesajlarda okudum Wesker yaratık olarak karşımıza çıkacak yazmışlar, film oyunun hikayesine göre gitmediği için code veronicanın Albert Wesker ile alakası yok.

  • wesker veronica x te yaratıkmıydıki??? insan değildi ama yaratık hiç değildi

  • wesker büyük ihtimalle veronica xteki gibi yaratık olacak gibi gözüküyor

  • RESİDENT EVİLIN KENDİSİNİ BULMASI LAZIM "HEDEF BÜYÜK KOŞMAK GEREK...

  • ALbert weskerla uzaktan yakından alakası olmayacak birini getirecekler bence. 3.film robotların çarpışması olacak. Alice zaten robot Wesker oyunda psikopat. Böyle REmi olur ya saçmalık.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir