25 Eylül 2009 10:12

Western Sever misiniz?

Merakla beklediğimiz Appaloosa, 24 Nisan 2009'da Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona sunuluyor!

Ed Harris'in yönettiği; Ed Harris, Viggo Mortensen, Renee Zellweger ile Jeremy Irons'ın oynadığı Appaloosa, 24 Nisan 2009'da Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona sunuluyor.Ed Harris'in senaryosunu yazdığı, yapımcılığını üstlendiği ve yönettiği film, suç yazarı Robert B. Parker'ın aynı adlı romanından bir uyarlama. Geleneksel western tarzındaki filmin başrollerinde Ed Harris'in yanı sıra Viggo Mortensen, Renee Zelwegger ve Jeremy Irons gibi isimler yer alıyor. Appaloosa, beyazperdeye çok nadir uğrayan western filmlerinin meraklılarını tatmin edecek gibi gözüküyor.
Yorumlar
  • filmi izledim ve benim için gerçekten bir hayal kırıklığıydı, inanılmaz basit bir hikaye, kötü bir yönetim, çok kötü çekilmiş çatışma sahneleri, bir senaryodan çok orta okul öğrencisinin kompozisyonundan çekilmiş gibi duruyor, tek iyi yanı sevdiğimiz oyuncuları bir arada görmek, o kadar...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir